PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دربی یک ساله شد ((اولین سالگرد انجمن تخصصی Derby ))

Derby
02-14-2010, 22:03
به نام خدا

خدا را شاکریم که یک سال به ما نعمت زندگی داد تا بتوانیم در کنار گروهی علاقمند به فوتبال کار کنیم و این انجمن تخصصی فوتبال رو یک ساله کنیم.
[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) رو یک سال پیش در 26 بهمن 1387 در ساعت 23:59 روز جمعه در روز برگزاری دربی استقلال پرسپولیس راه اندازی کردیم و در طی این 1 سال فراز و نشیب هایی فراوان داشتیم . به این بهانه بر آن شدیم که گزارشی یک ساله از آن چه که در این مدت بر ما گذشته است برای شما عزیزان داشته باشیم.

در طول یک سال گذشته بش از 5800 نفر در این وبسایت عضو شده اند که به علت حذف کردن نزدیک به 250 عضو به دلایل مختلف از جمله ( نام های کاربری غیر فعال و اعضای متخلف و ..) تا این ساعت 5532 نفر عضو ثبت نام شده و با نام کاربری فعال در سایت حضور دارند.

با استفاده از سایت معتبر Alexa.com که مرجع اطلاع رسانی و آمارگیری تمام وبسایت های جهان است برخی از اطلاعات این 1 ماهه اخیر رو برای شما عزیزان قرار می دهیم.

سایت هایی که به دربی لینک داده اند و یا منابع یا لینک های دربی در آنها وجود دارد: 11

ترافیک رنک در بین سایت های ایرانی : 4142

ترافیک رنک Alexa(مربوط به خود سایت الکسا): 218829

[Only Registered And Activated Users Can See Links]

نمودار ارزش سایت بر اساس بازدیدکننده روزانه ( آی پی ورودی ):

برخی از آمار و اطلاعات حضور کاربران در سایت:

ایجاد 1006 موضوع
و 6165 مطلب نوشته شده
توسط 5532 عضو در مدت یک سال

بیشترین بازدیدکننده میهمان در یک روز: 637 نفر
در تاریخ 10 -11-2009 و در ساعت 05:16 PM بوده است

بیشترین کاربران آنلاین در سایت به صورت همزمان: 57 نفر
در تاریخ 06-17-2009 و در ساعت 02:13 PM بوده است

Derby
02-14-2010, 23:22
بدون شک همین وضع موجود سایت دربی مرهون همکاری و همیاری تک تک اعضای سایت و بالاخص مدیران و همکاران سایت است که بدون هیچ چشم داشتی در کنار هم با ایجاد یک محیطی گرم و دوستانه در خدمت شما عزیزان بوده ایم. در آخر جا هم از چند نفر از عزیزانی که در این 1 سال واقعآ به من و بقیه بچه ها و همه کاربرانی که به سایت سر می زنند کمک کرده اند رو معرفی خواهیم کرد و حتمآ از اونها با اهدای هدایایی ناقابل تقدیر و تشکر خواهیم کرد.

بهترین مدیران هواداران:
حامد عزیز با نام کاربری hamedss ([Only Registered And Activated Users Can See Links])که به عنوان مدیربخش هوادراان استقلال اون بخش رو اداره می کرد.

بهترین مدیر انجمن :
ابراهیم دوست داشتنی و عزیز که الان مسافرته و با نام کاربری ebrahimgoal ([Only Registered And Activated Users Can See Links])در قسمت گالری سایت و بخش لیگ ایران مدیریت می کنه.

بهترین عضو معمولی Derby :
در بین کسانی که مسئولیتی در سایت نداشتند آقا رضا که خیلی هم باهاش آشنا نیستم اما می دونم که پسر با صفاییه در قسمت باشگاه پرسپولیس فعالیت خوبی داشت و با نام کاربری ReD ([Only Registered And Activated Users Can See Links])در اونجا فعالیت می کرد

و همچنین آقا مهدی گل که از بچه های خونگرم مشهد هست و با نام کاربری Topsoccer ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) در سایت ثبت نام کرد و اون هم فعالیت مفید و مناسبی رو در مدت همکاری اش با ما داشت

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

البته از تک تک عزیزان و دوستان خودم که در کنار ما کمک و همکاری کرده اند باز هم تشکر می کنم و دست تک تک شما عزیزان را به گرمی می فشارم. به غیر از این دو عزیز که نام بردم چند نفر دیگر از اعضای معمولی و همچنین همکاران و مدیران هم به من بسیار کمک کرده اند که از اون عزیزان هم مانند دو عضو برتر سال با اهدای هدایایی ویژه قدردانی خواهیم کرد.

همکارانی که جدیدآ به عنوان همکار یا مدیر به ما اضافه شدند و زحمات اونها هم قابل تقدیر هست رو به ترتیب زمان عضویت در لیست زیر می بینید

Gladiature_Roma ([Only Registered And Activated Users Can See Links])ساسان عزیز که پنجمین عضو سایته و توی اتاق فرمان همیشه بیشتر با هم بودیم و شاید کمتر توی سایت می اومد اما به عنوان یه دوست همیشه کمک من بوده

LFC4LIFE ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) سجاد عزیز مدیر بخش لیورپول که عضو 1149 سایت هستش و یه چند روزی ازش خبر نداری ایشالا هر جا هست سلامت باشه

alexandre dasilva ([Only Registered And Activated Users Can See Links])حسین عزیز هم که تازگی ها به جمع ما اومده عضو 4175 سایت اما توی همین مدت کوتاه خیلی به بچه ها کمک کرده و از اون هم تقدیر خواهیم کرد.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

البته مدیران و سرپرست های دیگری هم در سایت حضور دارند که با مراجعه به این قسمت ([Only Registered And Activated Users Can See Links])می تونین با اونها آشنا بشید اما خلاصه همیشه انتخاب کردن سخته مخصوصآ اگر انتخاب از بین بچه های خوبی و با صفایی مثل همکاران ما باشه. از همه این عزیزان که اسمی از اونها در اینجا برده نشده عذرخواهی می کنیم و امیدواریم که از ما دلگیر نشده باشند و حتمآ به این موضوع اشراف دارند که انتخاب بر اساس میران همکاری اونها بوده و همه بچه ها در نظر ما یکی هستند.
در آخر باز هم از تک تک 5532 عضوی که در این 1 ساله به ما پیوستند و با ما همراه بودن تشکر می کنیم و امیدواریم که کمی ها و کاستی ها را بر ما ببخشید.
انشاالله در سال دوم با افتتاح سیستم مربیگری آنلاین گامی دیگر در راستای ایجاد یک محیط حرفه ای تر در Derby بر خواهیم داشت و در طی چند روزه آینده اگر عمری باقی باشه با این سیستم کاملآ پیشرفته در خدمت شما خواهیم بود.

Gladiature_Roma
02-14-2010, 23:26
منم تولد یک سالگی دربی رو تبریک میگم ، امیدوارم دربی بتونه اینقدر شمع های روی کیکشو زیاد کنه که هیچ فوتی نتونه اونا رو خاموش کنه! :eyvalla:
سایت روند خوبی داشته و توی 365 روز 5800 نفر توی سایت عضو شدن ، این آمار فوق العاده ای هست ، چه بسا این همه فروم ساخته شده و کاربرانی نیافتند!
من تنها یک درخواست از دوستان دارم ، لیگ های اروپا جذاب شدند و کورس تیم های بالای جدولی داغ داغ شده ، لیگ قهرمانان اروپا هم دو روز دیگه جذاب ترین مرحله اش شروع میشه !
لطفا بیاید در مورد این قضایا توی تاییک های مربوطه بحث کنیم تا هم بتونیم از نظرات دوستان استفاده کنیم و هم بازی برای ما جذاب تر بشه!
در پایان یک خسته نباشی به آقا جعفر میگم که این همه واسه فروم زحمت میکشه! :flowerysmile:

shayan_cris
02-15-2010, 00:03

منم تبریک می گم و عرض خسته نباشید شدید می گم به همه بچه ها. به امید اینکه سال بعد جذابتر از امسال

Topsoccer
02-15-2010, 00:24
من هم به نوبه ی خودم تولد يكسالگی سايت رو تبريك ميگم و اميدوارم هر روز فعاليت سايت بيشتر بشه و مسير پيشرفتش رو طی كنه.

در پايان هم شهادت امام رضا عليه اسلام رو تسليت عرض ميكنم.

hadi totti
02-15-2010, 00:59
من هم تولد يك ساگي دربي رو تبريك ميگم. ممنون از زحماتتون. ايشالا كه روز به روز سايت پيشرفت داشته باشه. :flowerysmile:

alexandre dasilva
02-15-2010, 00:59
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت مدیران و اعضای سایت دربی و تسلیت به مناسبت شهادت امام رضا (ع)

با عرض تبریک خدمت اعضا و مدیران سایت و به خصوص مدیر کل سایت به خاطر سالروز افتتاح دربی
منم به عنوان یه عضو کوچک دربی از تمام بچه ها به خاطر خدماتی که به سایت رساندند قدر دانی میکنم و در این مدتی که عضو شدم دوستان بسیاری پیدا کردم که یکی از دیگری با مرام تر است مثل: داش جعفر گل که مدریت سایت رو داره و خیلی به من کمک کرده و دیگر دوستان مثل ابراهیم که جاش خیلی خالیه و امیدوارم هر کجا که هست سالم باشه و ساسان و دیگر دوستانی که برای پیشبرد اهداف این سایت کمک کردند.
امیدوارم این سایت پله های پیشرفت را به سرعت طی کند و به عنوان یک سایت مرجع و جهانی در دنیا معرفی شه.

hamedss
02-15-2010, 05:38
منم تولد یک سالگی سایت رو تبریک میگم

[Only Registered And Activated Users Can See Links] [Only Registered And Activated Users Can See Links]

[Only Registered And Activated Users Can See Links] [Only Registered And Activated Users Can See Links]

Ronaldo_9
02-15-2010, 10:29
تــــــــــــولــــــــــ ـــــدت مـــــبـــــــــــارک :hooora:

Gerrard_C
02-15-2010, 12:12

منم یک سالگی این فروم رو به همه بچه هایی که توش عضو هستند و مخصوصآ بچه هایی که بیشتر زحمت می کشند تبریک و خسته نباشید می گم. من خیلی به اینجا می آم اما بیشتر دانلود می کنم و از فایلها و نوشته های بقیه استفاده می کنم. الان به فکرم رسید به این بهونه تشکر کنم و تبریک بگم.
به امید موفقیت همه شما دوستان :flowerysmile:

A7000
02-15-2010, 12:57
:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
بسم الله الحم الرحيم
حالا هم نوبت منه:flowerysmile:
من هم به عنوان يك عضو كوچيك خانواده ي بزرگ دربي سالروز شكل گيري اين خانواده ي خوب و صميمي دربي رو به تمام اعضا اون تبريك ميگم:shogh: و اميدوارم كه روزي برسه كه دربي بيشترين آمار تراكم توي ايران رو داشته باشه كه اون روز خيلي هم دور نيست.:afarin:
و اين رو لازم مي دونم كه از افرادي مثل آقا جعفر و...تشكر كنم:afarin: چون دربي اين بازديد و استقبال5532نفري عظيم:hooora: رو مديون مديران كار آمد و عاشق سايت هست.:sharmande: و همگي بايد از زحماتشون كه توي اين يك سال كشيدن سپاس گذار باشيم:rose: چون يه محيط گرم و صميمي رو ايجاد كردند.:eyvalla:
با تشكر عضو كوچكي از خانواده ي بزرگ دربي.:rose:
:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::::::::::::::::::::::::::::

saiede
02-15-2010, 14:08
منم تولد سایت محبوبمو تبریک میگم:esteghlal::flowerysmile:

mehrab_ss
02-15-2010, 18:14
خب هنوز تازه یک ساله شدید و خیلی راه مونده واسه کسب تجربه بیشتر.
بهتون تبریک می گم سایتیه که توی نگاه اول آدم فکر می کنه بیش از اینها سابقه داشته باشه.این موفقیت توی این دوره زمانی قابل قبوله و ازتون تشکر می کنم.

:flowerysmile::rose: :flowerysmile::rose::flowerysmile::rose::flowerysm ile: :rose::flowerysmile::rose: :flowerysmile::rose::flowerysmile:

hamid88
02-15-2010, 20:51
تولد 1 سالگی سايت رو به مديريت و اعضای سايت تبريك ميگم :eyvalla:

ibrahim
02-15-2010, 20:56
من هم تولد سایت رو به همه ی بچه های دربی تبریک میگم ایشالا که 1000 ساله بشه:eyvalla:

با تشکر از همه ی مدیران و کاربران عزیز:love:

Manchester utd
02-16-2010, 00:44
دربی یه انجمنیه که فقط توی قسمت فوتبال داره کار می کنه و این تعداد آماری که مدیر محترم دادن به نسبت مدت زمان یک ساله می تونه موفقیت خوبی باشه
5500 عضو می شه تقریبآ به صورت میانگین هر روز 15 نفر به سایت اضافه شده و این نشون دهنده اینه که خوب کار کردیی تا بچه ها مناسب جذب این انجمن شدند.
من حفظ احترام رو توی قسمت های مختلف دیدم و هیچ وقت احساس نکردم که اینجا بین بچه ها بحث های الکی شکل بگیره و همه با احترام درباره حریفهاشون می نوشتن.
منم به نوبه خودم تبریک میگم

capitan_maldini
02-16-2010, 09:04
سلام به بچه های گل دربی و خسته نباشید و خدا قوت به گردانندگان سایت
من از قدیمی های سایت هستم :hooora: و از اون اوایل با این سایت همراه بودم
هر چند مدت سری می زنم و پیشرفت رو می بینم. می تونین خیلی بهتر از این هم بشید :hooora::eyvalla:
یک سالگی رو تبریک می گم:love:

mansi
02-16-2010, 10:45
سلام به همه دوستای فوتبالیِ خودم..... من هم تبریک میگم...

امیدوارم دربی قدرتمندتر از همیشه کارش رو دنبال کنه.

همینجا هم از مدیران سایت تشکر میکنم. موفق باشید...

[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) [Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) [Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) [Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) [Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) [Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) [Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) [Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) [Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) [Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

messidona
02-16-2010, 17:30
تولدت مبارک تولدت مبارک تولدت مبارررررررررررررررررررررر ررررررررررررررررررررررررر رررررررررررررررررررررک
ایشالا مثل ننم صد100 سال عمر کنی:toop:

King Kenny
02-17-2010, 17:06
منم به نوبه ی خودم تبریک میگم
شرمنده ی دوستان هم هستم یه چند روزی نبودم
آرزوی بهترین ها رو برای تک تک اعضا ی سایت دارم مخصوصا جعفر عزیز

Javad_M
02-18-2010, 04:04
منم به نوبه ی خودم تبریک میگم این مهم رو

Chelsea FC
02-18-2010, 22:56

Chelsea FC
03-24-2010, 13:52
[Only Registered And Activated Users Can See Links]تولدت مبارک[Only Registered And Activated Users Can See Links]
[Only Registered And Activated Users Can See Links] [Only Registered And Activated Users Can See Links] [Only Registered And Activated Users Can See Links]
[Only Registered And Activated Users Can See Links] [Only Registered And Activated Users Can See Links] [Only Registered And Activated Users Can See Links]

42d3e78f26a4b20d412==