PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : عکس العمل های جالب خوزه مورینیو رو دانلود کنید

Derby
02-22-2009, 13:22
توی این قسمت چند تا عکس العمل جالب خوزه مورینیو رو می تونین دانلود کنید.

با اینکه همیشه نشون می ده آدم خونسرد و به قول معروف(( خود نگهدار )) هست اما دیگه

بعضی اوقات از خود بی خود میشه کارای عجیب و غریبی انجام میده :hehee:

کلیپ اول مربوط میشه به اخراج خوزه مورینیو در بازی با سمپدوریا که بعد از اخطاری که داور به استانکوویچ می ده خوزه هم قاطی می کنه و واسه این عکس العملش هم داور اونو اخراج می کنه.:ohum: Download ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

توی این کلیپ هم مورینیو یاد دوران بازیکنیش می افته:sooot: Download ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

اینم جالبه :nishkhand: اصل خوده خودشه :ghelyon: توپ می خوره بهش اما انگار نه انگار ..... ریلکس :sooot: :he: Download ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

این یکی هم یک کم از یک مربی در این سطح بعیده :mage mishe: وقتی جرارد یه گل به خودی می زنه مورینیو عکس العمل نه چندان جالبی رو سمت هواداران لیورپول انجام می ده Download ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

اینم یه دونه تو سری از مورینیو نثار کاپیتان بارسلونا یعنی کارلس پویول ... زد و در رفت :nishkhand: Download ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) :eyyyyy:

اینم اظهار تعجب خوزه از اینکه چرا داور 6 دقیقه وقت اضافه اعلام کرده :ajibeee:Download ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

خوشحالی جالب پس از به ثمر رسوندن گل دروگبا به بارسلونا Download ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

4030
02-28-2009, 00:00
داداش باور می کنی من کلی دنبال همچین چیزی می گشتم :eyvalla:

ممنون

راستی اینم که توضیح می دی این فایلی که می خواهیم دانلود کنیم چی توش هست خیلی خوبه. بعضی اوقات هیچ توضیحی نمی دن بعدش دانلود می کنم می بینم که داشتمش :ey babaaa:

دستت درست :love:

nerazzurri
05-22-2009, 13:37
این یکی هم یک کم از یک مربی در این سطح بعیده :mage mishe: وقتی جرارد یه گل به خودی می زنه مورینیو عکس العمل نه چندان جالبی رو سمت هواداران لیورپول انجام می ده

الان اومده اينتر ديگه با ادب شده dallliii

خيلي باحال بود
مرسي :hehee:

eshaghgh
05-24-2009, 10:31
خسته نباشید ولی چرا لینک ها قرو قاطیه مثلا تو لینک دانلود گل بخودی جرارد اصلا هم چین چیزی نیست

می تونی امتحان کنی

Derby
05-24-2009, 12:48
خسته نباشید ولی چرا لینک ها قرو قاطیه مثلا تو لینک دانلود گل بخودی جرارد اصلا هم چین چیزی نیست

می تونی امتحان کنی

سلامت باشي عزيز
توي توضيحات نوشتيم كه بعد از زده شدن گل به خودي مورينيو اون عكس العمل رو نشون مي ده !! اين لينك ها مربوطه به عكس العمل هاي مورينيو .... اين توضيح رو نوشتم تا متوجه بشيد كه دليل هر عكس العمل چي بوده :ohum:

chelsea london
09-08-2009, 22:54
الان اومده اينتر ديگه با ادب شده dallliii

خيلي باحال بود
مرسي :hehee:

از اون حرفا بودا :ehe: اگه منظورت از بی ادبی عکس العمل های مورینیو هست که باید بگم که توی اینتر خیلی بیشتر از اون حالت خونسردیش در اومده و توی چلسی خیلی خونسردتر بود و لقب آقای ویژه هم اونجا بهش داده بودند binam

کلآ مربی جالبیه و از این حرکات زیاد انجام می ده یه کلیپ هم من یافتم از عکس العملاش

اینم لینک [Only Registered And Activated Users Can See Links]

ch.100%
09-11-2009, 14:36
ببخشید
ولی انگار کلیپ های سوم وچهارم یکی هستن وقتی کلیپ گل به خودی جرارد رودانلود کردم دیدم همونیه که توپ به مورینیو می خوره:ajibeee:

20el
06-23-2010, 12:40
:chakerim:

amir hayati
08-01-2012, 19:09
سلام دوستان من یه کلیپ میخام توروخدا برام بزارین خیلی گشتم دیگه ناامید شدم
اخربازی اینتر بارسا تو نوکمپ که مورینیو با دست به تماشاگرا اشاره میکرد
عشقم اون حرکته ممنون میشم بزارین

nima_76
10-11-2012, 12:30
خاص ترین حرکات آقای خاص

[Only Registered And Activated Users Can See Links]

Download ([Only Registered And Activated Users Can See Links] p4.html)

42d3e78f26a4b20d412==