PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : عکس دوران کودکي بچه هاي سايت دربي

ibrahim
12-19-2009, 00:52
به نام خدا

توی این تاپیک قراره یه فستیوال جالب از عکس های دوران کودکی بچه های سایت قرار بدیم
همه دوستانی که در سایت عضو هستند می تونن عکس های دوران کودکی خودشون را اینجا قرار بدن. البته اگه دوست داشتید می تونین عکس های کنونی خودتون هم واسه مقایسه بگذارید تا همه بفهمند که زندگی چه بلایی به سرتون آورده :nishkhand: خواهشآ به عکس های همدیگه گیر ندین و اگه از عکس هایی که قرار می دید خاطره خاصی هم دارید می تونه تاپیک رو جالب تر کنه.
به امید موفقیت همه شما عزیزان

[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

عکسها را به صورت کوچک قرار دهید تا تاپیک شلوغ نشود.
میتونین عکسها رو در این سایتها اپلود کنید.
[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

با تشکر از همه ی بروبچ سایت:flowerysmile::rose:

mahdi sharifi
03-21-2010, 03:08
اولين نفري كه عكسش رو ميزاره منم. راستي سايت هاي بالا فيلتر هستند از اين سايت[Only Registered And Activated Users Can See Links]
استفاده كنيد.
اينم عكس 20 سال پيش من كه 1 سالم بود.[Only Registered And Activated Users Can See Links]

ibrahim
03-21-2010, 15:08
خب بالاخره سال جدید شد و یکی این تاپیکو گردگیری کرد.:ohum:
مهدی جان چه قدر بامزه بودی(چه لبخندی):nishkhand:

alexandre dasilva
03-21-2010, 17:03
سلام
قبل از هر چیز یه عذر خواهی بکنم از ابراهیم عزیز چون قرار بود خیلی زودتر این عکس رو بزارم ولی آلبومم رو پیدا نمیکردم.
امروز آلبوم پیدا شد و یه عکس با گوشی از روی یه عکساش گرفتم و گذاشتم البته بی کیفیت شده ولی خوب اشکال نداره.
این عکس مال 3-4 سالگیمه

[Only Registered And Activated Users Can See Links]

عیدتونم مبارک.

Chelsea FC
03-21-2010, 17:25
اینم مال من

ibrahim
03-21-2010, 23:14
اینم عکس 3 یا4 یا... :nishkhand:سالگی من(نخند دیگه)

[/URL]

[URL="[Only Registered And Activated Users Can See Links]"][Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
از بچگی قرمز پوش بودم(منچستر یونایتد:love: :manchester:)

David7
11-22-2011, 12:26

اینم عکس از بچگی من خیلی با مزه بودم ... dallliii

David Sina
11-22-2011, 12:44
اینم عکس 9 سالگی من ........... تو کودکی مدیریت و ریاست رو یاد گرفتم حیف که از استعدادم اینجا استفاده نمیشه :hehee:

مورینیو...
11-23-2011, 16:38
من به آقا مصطفی قول دادم که اگه عکس دوران کودکیشو تو انجمن قرار بده منم ین کارو بکنم ایشون قرار دادند حالا نوبت منه (مرده و قولش)
لازم به ذکراست که این عکس مربوط میشه به یک سالگیم.من هشت کیلو گرم بودم و افراد معدودی میتونستند بیش از 10 دقیقه منو نگه دارند.یه بچه 8 کیلویی رو تو بغلتون تصورکنید که با ورجو ورجه کردن میشه 16 کیلوگرم!هیکل ورزشکاری بود دیگه مثل وزنه بردارها بودم البته الآن هیکلم فوتبالیستیه.

Mohammad
01-15-2012, 14:23
اینم عکس بچگی منki:: / هیییییی روزگار چقدر زود گذشتom::

DanielBahrami
02-10-2012, 18:04
چند نفر بودن که همش می گفتن عکس بگذار ما هم گذاشتیم . این عکس 10 سالگی هست اما خیلی خوش تیپ بودم .

Derby
02-10-2012, 20:03
اینم دوران کودکی من heee::
فکر کنم اینجا تازه راه افتاده بودم ashem:- از کفشام معلومه heee:: از ایناس که بوغ می زنه heee::

Zid@ne
02-15-2012, 14:33
اینم عکس من dallliiiاز همون بچگیم ورزشکار بودم dallliii

Mohammad
06-05-2012, 12:23
اینم یه عکس دیگه از دوران کودکی بنده که فکر کنم مال 4 سالگیم باشه
دوستان سعی کنید عکس های کودکیتونم بزارید _ مرسیroz::

Blue-StaR
06-17-2012, 13:49
منم عکس میزارم و منور میکنم اینجارو :nishkhand:
بزنید به تخته :ehem:

*Rossonero*
07-21-2012, 21:30
این من بودم

اینم منم

خوب حالا مقایسه کنید.چه بودیم چه شدیم!!!!!!!!!!!!!!!
هی روزگار..........
فقط چشم نزنیدا!!!!!!!!!!!نخند...عجب آدم چیزی هستیا میگم نخخخخخخخخخخخخند.

RezaVilla7
08-26-2012, 19:29
اين عكس 5 سالكيمه كوجيك تر از اين ندارم

Fc Bayern München
08-26-2012, 19:33
خوب این هم عکس من در 4سالگی یعنی دارم نماز میخونم!!!!!!!!!roz::roz::

معلومه رو به قبله هم هستی با حجاب کامل lagh:::khandeeeee bahal:

mehdi30100
09-02-2012, 18:06
اینم منم.... چقد baby بودما.:gerye:[Only Registered And Activated Users Can See Links]

42d3e78f26a4b20d412==