PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تیم ملی انگلیس در جام جهانی 2010 افریقای جنوبی(اخبار ,تحلیل بازیها و تبادل نظر)

ibrahim
12-14-2009, 19:24
به نام خدا
[Only Registered And Activated Users Can See Links]

در اینجا اخبار،صحبت های هواداران و.... از تیم ملی انگلیس تا جام جهانی 2010 قرار میگیرد.

ibrahim
12-14-2009, 19:36

قهرمانی برای دومین بار پس از سال 1966 امکان پذیر است؟

فابیو کاپلو سر مربی ایتالیایی انگلیس ایا میتواند این طلسم قهرمان نشدن انگلیس را پس از 44 سال بشکند؟

[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) [Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
با وجود بازیکنان بزرگ مثل:جرارد،لمپارد،رونی،فرد ناند،جان تری،بکام و بازیکن جوان خود تئو والکات

ibrahim
12-18-2009, 20:13
سرمربی سه شیرها به موفقیت در جام جهانی امیدوار است

فابیو کاپلو، سرمربی تیم ملی انگلیس، تایید کرد که امیدوار است تیم ملی انگلیس در فینال جام جهانی 2010 در مقابل ایتالیا قرار بگیرد.
سرمربی سابق رئال مادرید یوونتوس تاکید کرد که می داند که از کجا آمده است و امیدوار است که تیمی که هدایتش را بر عهده دارد در مقابل تیم کشورش به برتری برسد.
او در مصاحبه با The Sun گفت:" من عاشق فینالی بین انگلیس و ایتالیا هستم. به خاطر ایتالیا، خودم و همه ما. عجیب ترین لحظه در زمان پخش سرود ملی خواهد بود اما من اکنون پیراهن متفاوتی را به تن می کنم و باید برای پیراهن تیم ملی انگلیس کار کنم.
تیم من قوی است. طرفداران از نتایجی که ما به دست آوردیم، احساس غرور می کنند. باید در یک جام جهانی حضور داشته باشیم و هدف ما رسیدن به فینال است. ما تیم مبارزه جویی هستیم و بار دیگر تکرار می کنم: ما می توانیم با سری بالا، در مقابل بهترین تیم های دنیا بازی کنیم."
تیم های اتگلیس و ایتالیا تنها یک بار در جام های جهانی گذشته در مقابل هم قرار گرفتند که به رسیدن به مقام سوم جام جهانی 1990 بود. ایتالیا آن دیدار را با نتیجه 2-1 به سود خود پایان داد.

منبع ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

ibrahim
12-29-2009, 22:52
مربی تیم ملی انگلستان از هم اکنون نام پنالتی زنهای تیمش در رقابتهای جام جهانی 2010 را در ذهن دارد.

سایت گل- فابیو کاپلو، مربی ایتالیایی تیم ملی انگلستان در صحبتهایی اعلام کرده که 5 بازیکنی را می بایست در رقابتهای جام جهانی 2010 آفریقای جنوبی ضربات پنالتی احتمالی تیمش را بزنند، مشخص کرده است.
کار سه شیرها در رقابتهای مختلف جام جهانی، از جمله جام های جهانی 1990، 1998 و 2006 به ضربات پنالتی کشیده و از همین رو مربی سابق باشگاه های یوونتوس و رئال مادرید در صحبتهایی اعلام کرده که 5 شاگردش را که می بایست ضربات پنالتی تیم ملی انگلیس را به ثمر برسانند مشخص کرده است.
کاپلو در گفت و گو با ESPN گفت:« پنالتی زدن مثل بلیط بخت آزمایی است. من بازیکن بسیار خوبی را به یاد دارم که نتوانسته اند ضربات پنالتی شان را به گل تبدیل کنند، چرا که نسبت به گلزنی شان مطمئن نبوده اند. زمانی که ضربات پنالتی از راه می رسد و تو بازیکنانی که می بایست پنالتی بزنند را انتخاب می کنی و بازیکنان می گویند که نه لطفا ما این ضربه را نزنیم، حتی ممکن است که او بهترین بازیکن تیمت باشد.»
این مربی باتجربه ادامه داد:«من ترجیح می دهم بازیکنانی را برای زدن این ضربات انتخاب کنم که خودشان می خواهند این ضربات را بزنند و من همیشه ضربات پنالتی را در ذهنم تمرین می کنم. من در حال حاضر می دانم چه کسانی بهترین بازیکنان برای قرار گرفتن پشت این ضربات هستند ولی فشاری که در زمان برگزاری مسابقات به وجود می آید، شرایطی کاملا متفاوت را رقم می زند. در طول تمرینات تیم دروازه بزرگ است و دروازه بان کوچک ولی زمانی که می بایست برای فتح جام جهانی یک ضربه پنالتی را به گل تبدیل کنی، دروازه کوچک می شودو دروازه بان بزرگ. گلزنی تحت چنین فشاری، کاری بسیار سخت و دشوار است.»

Gerrard_C
01-09-2010, 00:16
يك داستاني بين مردم انگليس و مخصوصآ اهالي فوتبال اين كشور مشهوره و اون هم پيش بيني يك سبزي فروش بوده كه سالها پيش پس از يكي از بازيهاي تيم ملي انگليس كه به پنالتي كشيده شد و انگليس بازي رو برد پيش بيني كرده بود كه انگليس تا سالهاي بسيار زيادي ( فكر كنم گفته 30 سال ) نمي تونه توي ضربات پنالتي پيروز شه.
جالب اينجاست كه در اين جام هاي اخير انگليس توي انواع و اقسام ديدارهايي كه به پنالتي كشيده مثل ديدار با آلمان (جام جهاني 90 ) ديدار با آرژانتين (جام جهاني 98 ) . ديدار با پرتغال ( يورو 2004 ) . ديدار با بازم پرتغال :ogh: جام جهاني 2006 بازيهاي رو توي پنالتي باخته و ظاهرآ داره كم كم به يك طلسم تبديل مي شه :fek konam::vooooy:

پنالتي هدر رفته بكام با پرتغال

از زاويه پشت

حذف از 2006

Chelsea FC
01-12-2010, 21:22
امید وارم انگلیس قهرمان جام جهانی بشه

ch.100%
02-09-2010, 20:12
سلام

بازوبند کاپیتانی تیم ملی انگلیس از جان تری بخاطر موضوعاتی که جدیدا برای او اتفاق افتاده گرفته شد و به ریو فردیناند رسید:ey babaaa: متاسفانه فقط در این مورد دارند مساله های خصوصی رو هم دخیل می کنند و روزنامه ها هم در پخش این خبر کوتاهی نکردند:gijjj:
اگه اینطوری باشه بازوبند کاپیتانی باید از خیلی بازیکن ها گرفته بشه و حتی بعضی بازیکن ها باید از فوتبال کناره گیری کنند:fek konam:

C R 7 9
02-11-2010, 01:07
chomagh:gerye:با وجود تیمهای قدری مثل اسپانیا-ایتالیا-برزیل - آرژانتین-پرتغال_هلند و . . . انگلیس شانس کمی برای قهرمانی داره

ibrahim
03-07-2010, 17:12
وين روني، مهاجم ملي پوش تيم فوتبال منچستريونايتد انگليس، در صورتي که آقاي گل مسابقات جام جهاني 2010 شود، مبلغ 500 هزار پوند جايزه نقدي دريافت خواهد کرد.
نشريه "نيوز آو د ورلد" روز يکشنبه نوشت: اين مبلغ بخشي از قرارداد کلاني است که روني با شرکت توليدکننده کفش هايش منعقد کرده است.
انتظار مي رود اين بازيکن 24 ساله در ماه دسامبر سال جاري ميلادي هم به عنوان بهترين بازيکن سال جهان انتخاب شود، اگر چه بايد از سد بازيکناني چون "فرناندو تورس"، "داويد ويا" و "لوييس فابيانو" عبور کند.
"گري لينکر" آخرين بازيکن انگليسي بود که در جام جهاني 1986 مکزيک با به ثمر رساندن شش گل به عنوان برنده جايزه کفش طلاي اين رقابت ها انتخاب شد.
در حال حاضر "ميروسلاو کلوزه" آلماني به خاطر پنج گلي که در جام جهاني 2006 زد، عنوان آقاي گلي را در اختيار دارد.
برخي از کارشناسان معتقدند، مهاجم سابق اورتون که در جام جهاني گذشته موفق به گلزني براي تيم ملي انگليس نشد، پس از فصل درخشاني که تاکنون در اين تيم و همچنين منچستريونايتد سپري کرده، چهارمين مدعي دريافت جايزه کفش طلايي در مسابقات آفريقاي جنوبي است.
روني پس از به ثمر رساندن بيست و ششمين و بيست و هفتمين گل خود مقابل وستهام، فقط 15 گل تا رسيدن به رکورد "کريستيانو رونالدو" در مسابقات فصل 08/2007 فاصله دارد.
وي که به دليل مصدوميت زانو نتوانست در جريان پيروزي شنبه شب يک بر صفر منچستريونايتد مقابل وولورهمپوتن بازي کند، احتمالا مسابقه بعدي اين تيم مقابل اينترميلان(منظورشون آ ث میلانه) :hehehe:در ليگ قهرمانان باشگاه هاي اروپا را هم از دست خواهد داد.
منبع:football3.ir

Los Anseleig
03-15-2010, 17:08
تا شروع دور نهایی جام جهانی فوتبال 2010 کمتر از 3 ماه مانده است.از نظر شما ماندگارترین تصویر و دیرپاترین خاطره از دور مقدماتی این پیکارها کدام بود؟
نام بردن از یک واقعه خاص کار سختی است هر چه باشد ما از 10 بازیمان 9 تا را بردیم و صعودی مقتدرانه داشتیم و این نشان میدهد حوادث خوب در این پیکارها برای ما کم نبوده است.همگان اعتراف داشتند که استمرار و تداوم در کار ما در قیاس با گذشته بیشتر شده است و شکست دادن ما در 2 سال و اندی که از شروع کار کاپلو در اردوی ملی انگلیس میگذرد،به کار بسیار سختس بدل شده است.ما باید حتما این ریتم را حفظ و در همین مسیر حرکت کنیم،در غیر اینصورت از خاطرات خوشی که میگویید اثری در دور پایانی مسابقه ها دیده نخواهد شد.

صحبت از کاپلو شد.به رغم تمامی پیشینه درخشان او،برای اولین بار است که در یک میدان کلاسیک مرتبط با تیم ملی و در عرصه ای چون جام جهانی شرکت میکند.
همین طور است،اما او تا به حال کم نیاورده است و بعید میدانم در مرحله نهایی متوقف شود.تجربه و بینش او در این حرفه باورنکردنی است و آمار و موفقیت هایش هم فوق العاده بوده و خوشبختانه با حضور و هدایت وی یک روحیه آشکار پیروزی خواهی و رهیز از شکست در اردوی فوتبال ملی انگلیس به وجود آمده و ما را به نقطه درخشان فعلی رسانده است.

ظاهرا شما کاپیتان دوم تیم ملی به حساب می آیید.آنچه کاپلو از شما و کاپیتان اول(فردیناند)میخواهد دقیقا چیست؟
کاپلو به من و تعدادی دیگر از بازیکنان تیم تاکید کرده است که حتما با فراغ بال،آزادی تاکتیکی و روشی که باعث شکوفایی و اجرای استعدادهایمان شود،توپ بزنیم و دستهای خود را نبندیم و ماشینی عمل نکنیم.در دیدارهای اخیر مرا بیشتر در پیت هافبک چپ کاذب قرار داده اما انگار،در آفریقای جنوبی در پستی دیگر از من ایتفاده خواهد کرد.توصیه او این است که دائم در حرکت و پشت 18 قدم فعال باشم تا تمرکز حریف گرفته شود و رونب و دفو،ضربات آخر را بزنند.او به اصل غافلگیری بسیار معتقد است و میگوید اگر با فاکتور سرعت درون 18 قدم حریف ظاهر شویم،بالاخره گشایش لازم در کار ما حاصل خواهد آمد.

شما در لیورپول همیشه کاپیتان هستید،اما در انگلیس فقط وقتی بازوبند را میبندید که فردیناند نباشد(یا در گذشته اگر تری بازی نمیکرد)به لحاض فنی،کاپیتان بودن یا نبودن چقدر تفاوت در بازیتانپدید می آورد و در کدام وضعیت راحت تر هستید؟
خیلی هم برای من فرقی نمیکند،زیرا دشواری های یک مسابقه همیشه پا برجاست و روندی که گفتید از توانایی حریف نمی کاهد و تغییری در این معادله ایجاد نمیکند.من تحت هر شرایطی با بازوبند یا بدون آن برای درخشش و کمک به یارانم به میدان میروم و کار خودم را در زمینه فنی انجام میدهم.بازوبند کاپیتانی وسیله و محک سنجش من و هیچکس دیگر در میدان های فوتبال نیست.

خیلیها از انگلیس انتظار فتح جام جهانی 2010 را دارند.آیا واقعا امکان پذیر است؟
نمیدانم،ولی یقین دارم که ما ملی پوشان فوتبال انگلیس با بازی زیر فشار روانی و بار توقعات مردم کشورمان ودیکر ملل خو گرفته ایم و میدانیم که بجز قهرمانی هیچ چیز را نمی پذیرند،حتی رسانه های دیگر کسورها دائم این مساله را مطرح میکنند و مکرر گفته و گلایه میشود که انگلیسیها 44 سال است جام جهانی را نبرده اند.اینها از فشارهای کار است،اما کسیکه فوتبالیست حرفه ای میشود باید خودش را به بهترین شکل مهیای این فرایند کند و مقاوم باشد.

به اعتقاد برخی تحلیلگران و دوستدارن این ورزش،گروه شما در جام جهانی پیش رو چندان هم سخت نیست و باید با اقتدار بالا بروید.
شاید همین طور باشد که میگویید،اما ما باید به تمام حریفان خود احترام بگذاریم ات دچار غافلگیری و شگفتی نشویم.هر تیمی که به این مرحله رسیده لابد ویژگی هایی داشته و از نقاط قدت خاصی یود میجسته و اگر جز این بود اصلا به آفریقای جنوبی راه نمیافت.بنایراین فرضیه ضعیف یا متوسط بودن هیچ یک از دیگر تیمهای گروه سووم جام جهانی 2010 را قبول ندارم و هر یک میتوانند موجب دردسر باشند و شگفتی خلق و ما را مغلوب کنند.الجزلیر،آمریکا و اسلوونی به لحاظ کلاس و کیفیت بازی،تیمهای دست و پا بسته نیستند و در سالهای اخیر نمایش اهی قابل قبولی در صحنه های جهانی این ورزش داشته ناد واین مساله قابل انتقال به جام جهمانی پیش رو خواهد بود.آنها چیزی برای از دست دادن ندارند و با تمام وجود و انتاحری بازی خواهند کرد.با این امید که با شکست دادن انگلیس خبرساز و هموار کننده راه صعودشان به عنوان تبم دوم گروه باشند.با این حال باید بگویم من ویارانم در اردوی ملی انگلیس مجموعا از قرعه کشی مرحله نهایی این جام راضی هستیم و گله ای نداریم و فکر کنم تقدیر با ما سر سازگاری داشته است.

در ادوار قبلی جامهای جهانی کدام بازیکن را بیشتر تحسین میکردید؟
من بازی زیدان را که عامل اصلی قهرمانی فرانسه در جام 1998 و نایب قهرمانی آن در 2006 بود،پیش از دیگران میپسندم.حرکات او فوق العاده و مدبرانه بود و من همیشه بازیهای او را میدیدم و از وی امور مختلف را یاد میگرفتم.زیدان یک نابغه در حرفه خود بود.

در جنگ ضربات پنالتی با پرتغال در جام جهانی 2006 که منجر به شکست انگلیس و حذف این تیم ش،شما هم پنالتی خود را از دست دادید.لابد تجربه دردناکی بود.
همین طور است،اما مسایلی از همان دست سبب شده پرتجربه تر شوم و درسهای لازم را بگیرم و اینک قدری راحتتر و بدون استرس توپ میزنم و پنالتی هایم نیز تنش روحی ندارد.این جور اتفاقات در جامهای جهانی برای بیشتر بازیکنان می افتد و انگلیس از همین طریق امکان فتح جام جهانی 1991 را هم از دست داد. امیدوارو دیگر تکرار نشود . آفریقای جنوبی تجربیاتی خوشتر را در این زمینه برای ما به یادگار بگذترد.

منبع:روزنامه جام جم

saiede
04-14-2010, 18:42
بازيکنان تيم ملي فوتبال انگليس در چادرهاي فشار هوا مي خوابند

ديلي ميل روز چهارشنبه نوشت: شاگردان "فابيو کاپلو" در اين فصل تحت آزمايش هاي گسترده اي قرار گرفته اند و نتايج به دست آمده نشان مي دهد که برخي از آنها براي سازگاري با شرايط بازي در ارتفاعات آفريقاي جنوبي بهتر است از هم اکنون شروع به خوابيدن در چادرهاي فشار هوا در خانه هاي خود کنند.
بازيکنان تيم ملي انگليس طي چند ماه گذشته توسط کارشناسان مرکز ارتفاع سنجي لندن تحت بررسي قرار گرفتند.

در يکي از اين آزمايش ها بازيکنان با پوشيدن نوعي ماسک روي دوچرخه هاي ثابت نشستند و شروع به رکاب زدن کردند. اين ماسک به ماشيني متصل بود که با فيلتر کردن هوا، ميزان اکسيژني که بازيکنان در هر تنفس مي توانستند جذب کنند را کاهش مي داد.

بازيکنان با اين روش ابتدا در ارتفاع سطح دريا و سپس در ارتفاع معادل شهر ژوهانسبورگ آفريقاي جنوبي مورد آزمايش قرار گرفتند تا پاسخي که بدن هر کدام از آنها مي دهد، ثبت شود.
در اين ميان آنهايي که سازگاري کمتري از خود نشان دادند، بايد هر چه زودتر از چادرهاي فشار هوا در خانه هاي خود استفاده کنند.

خوابيدن در چادرهاي فشار هوا مي تواند دقيقا همانند تمرين در ارتفاعات عمل کنند و به همين دليل فشار درون چادرها بايد دقيقا همانند فشار هوا در مکان هاي برگزاري مسابقات جام جهاني باشد.

اين چادرها از سوي بازيکناني که قبلا از آنها استفاده کرده اند، مورد استقبال قرار گرفته است.
"کريگ بلامي" بازيکن منچسترسيتي براي کمک به بهبود از مصدوميت و همچنين افزايش سطح آمادگي خود، يکي از اين چادرها را در منزلش نصب کرده است.

بنا بر اين گزارش، تيم ملي انگليس در جريان مسابقات جام جهاني 2010 در شهر راستنبرگ اقامت خواهد داشت که در ارتفاع 4920 فوتي از سطح دريا قرار دارد و روز 12 ژوئن اولين بازي خود را مقابل تيم آمريکا در همين شهر برگزار مي کند.
دو بازي ديگر تيم ملي انگليس در شهرهاي ساحلي کيپ تاون و بندر اليزابت انجام خواهد شد، اما با توجه به قرار گرفتن شش ورزشگاه از 10 ورزشگاه جام جهاني در ارتفاعات، احتمال اين که انگليس حداقل در يکي از ورزشگاه هاي واقع در هزاران متر بالاتر از سطح دريا بازي کند، زياد است.

در ارتفاعات هوا رقيقتر است و در هر تنفس اکسيژن کمتري به بدن مي رسد، بنا بر اين بدن براي تامين نياز خود بايد بيشتر تلاش کند.
وقتي اکسيژن کمتري به ماهيچه ها مي رسد، خستگي شروع مي شود، اما چادرهاي هوا با تحريک توليد گلبول هاي قرمز که حامل اکسيژن هستند، اين کمبود را جبران مي کند.

آزمايش هايي که قبلا روي بازيکنان تيم ملي انگليس انجام شده، نشان مي دهد ضربان قلب برخي از آنها با رقيق تر شدن هوا بالا مي رود در حالي که تعدادي ديگر کمتر با چنين مشکلي مواجه مي شوند.
"ديويد بکام" نيز براي کسب آمادگي در مسابقات جام جهاني 2002 از چادر اکسيژن استفاده کرده بود.
اين شيوه درماني با افزايش توانايي بدن براي جذب اکسيژن در ناحيه آسيب ديده، سرعت بهبود آن را بيشتر مي کند.

ibrahim
05-12-2010, 11:39
با دعوت از 30 بازيكن براي جام جهاني
كاپلو خبرنگاران انگليسي را شگفت‌زده كرد
خبرگزاري فارس: سرمربي ايتاليايي تيم ملي فوتبال انگلستان نام 30 بازيكن را براي حضور در جام جهاني 2010 اعلام و خبرنگاران اين كشور را شگفت‌زده كرد.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از خبرگزاري فرانسه، فابيو كاپلو سرمربي ايتاليايي تيم ملي انگليس نام 30 بازيكن را براي حضور در جام جهاني 2010 كه خرداد ماه سال جاري در آفريقاي جنوبي برگزار مي‌شود،‌ اعلام كرد.

در فهرست كاپلو چند نام باعث شگفتي كارشناسان و خبرنگاران فوتبال انگليس شده از جمله آنجايي كه جيمز كريگر مدافع ليورپول را به تيم ملي دعوت كرده است. وي بازيكني است كه از سوي افكار عمومي براي بازنشستگي از تيم ملي تحت فشار است.

انتخاب اسكات پاركر هافبك تيم وستهام كه در اين فصل از رقابت‌هاي ليگ برتر انگليس خوش درخشيده و كمتر از او به عنوان يك گزينه براي تيم ملي نام برده مي‌شد و همچنين انتخاب جو كول هافبك چلسي كه از سپتامبر 2008 تاكنون براي تيم ملي انگليس بازي نكرده ديگر نكات عجيب اين فهرست عنوان مي‌شود.

اسامي تيم ملي انگلستان به شرح زير است:

دروازه‌بان:
جو هارت( منچسترسيتي)، ديويد جيمز( پورتسموث)، روبرت گرين( وستهام)

مدافعان:
ليگتون باينس( اورتون)، جيمز كرگر ( ليورپول)، اشلي كول( چلسي)، مايكل داووسون( تاتنهام)، ريو فرديناند( منچستريونايتد)، گلن جانسون( ليورپول)، لدلي كينگ( تاتنهام)، جان تري( چلسي)، متئو آپسون( وستهام)، استفان وارنوك( استون ويلا)

هافبك‌ها:
گرتس باري(منچسترسيتي)، مايكل كريك( منچستريونايتد)، جو كول( چلسي)، استيون جرارد( ليورپول)، تام هاجسون( تاتنهام)، آدام جانسون( منچسترسيتي)، فرانك لمپارد( چلسي)، آرائون لننون( تاتنهام)، جيمز ميلر( استون ويلا)، اسكات پاركر ( وستهام)، تئو ولكات(آرسنال)، شائون رايت فيليپس( منچسترسيتي)

مهاجمان:
داررن بت(ساندرلند)، پيتر كرواچ(تاتنهام)، جرمان دفو (تاتنهام)،‌ اميل هسكي ( استون ويلا) و وين روني (منچستريونايتد)

King Beckham
05-12-2010, 15:16
به نطر من انگلیس امسال قهرمان جام جهانی میشه

ibrahim
05-15-2010, 14:51

فابيو کاپلو سرمربي تيم ملي انگليس وين روني مهاجم منچستريونايتد را به عنوان ليدر تيمش معرفي کرد. اين در حالي است که روني تنها 24 سال سن دارد. کاپلو گفت:«روني بازيکن متفاوتي است و به نظر من بهترين بازيکن ليگ برتر بود. من او را خوب مي‌شناسم، او از آن دسته بازيکنان حرفه‌ايي است که هميشه مي‌خواهد بازي کند و از نيمکت‌نشيني رنج مي‌برد و هرگز نمي‌خواهد استراحت کند حتي اگر من بخواهم به او بقبولانم که برايش بهتر است بازي نکند.

او يک ليدر مادرزاد است، مثل فرانکو بارسي و رائول هر سه اين‌ها بازيکنان کاريزماتيکي هستند. بازيکناني که مي‌دانند چگونه علاقه و احترام سايرين را به خود جلب کنند. با روني ما با شرايط بهتري به جام جهاني خواهيم رفت. نکته مهم اين است ما تنها به کيفيات فني او نياز نداريم بلکه کيفيات شخصيتي او نيز بسيار به درد ما خواهد خورد.»

ibrahim
05-16-2010, 14:09
آنچه كه قبلاً‌ اتفاق افتاده مربوط به سال‌هاي پيش است، من آن موقع زيادي جوان بودم و احساساتي و هيجان‌زده مي‌شدم، اما حالا با تجربه شده‌ام و به بلوغ رسيده‌ام

[Only Registered And Activated Users Can See Links] سايت گل ـ وين روني بعد از يك فصل رويايي در منچستر عقيده دارد بلوغ و تجربه از او بازيكني به مراتب بهتر نسبت به جام جهاني گذشته ساخته است.
روني در جام جهاني گذشته بعد از يك حركت بچگانه در بازي مقابل پرتغال از زمين اخراج شد و موجبات حذف تيم ملي را فراهم آورد. اما امسال اتفاقات طوري پيش رفته كه همه اطمينان دارند يك جام جهاني فوق‌العاده در انتظار او و تيم ملي انگليس است، اين اعتماد به نفس را خود روني هم دارد.
او در اين‌باره مي‌گويد:«آنچه كه قبلاً‌ اتفاق افتاده مربوط به سال‌هاي پيش است، من آن موقع زيادي جوان بودم و احساساتي و هيجان‌زده مي‌شدم، اما حالا با تجربه شده‌ام و به بلوغ رسيده‌ام چه در داخل زمين و چه بيرون از آن.» روني ادامه مي‌دهد:«افزايش سن به من كمك كرده است و من حالا خشم ذاتي خودم در تمرينات تخليه مي‌كنم.»
روني كه مصدوميت او مشكلات بسياري را براي منچستريونايتد ايجاد كرد، مهره اصلي تيم فابيو كاپلو در جام جهاني است. آنها از مدعيان اصلي جام جهاني محسوب مي‌شوند. روني در حالي به جام جهاني خواهد آمد كه قصد دارد تجربيات تلخ گذشته را فراموش كند .
او مي‌گويد:«جام جهاني براي من مأيوس كننده بود پايم شكست و از بازي اخراج شدم. اما حالا قصد دارم همان فرم باشگاهي را در تيم ملي ادامه بدهم. ما در تيم‌مان بازيكناني مثل استيون جرارد و فرانك لمپارد را داريم و همينطور جواناني مثل لنون و ولكات ... با اين جمع ما مي‌توانيم هر مسابقه‌اي را ببريم.»

منبع ([Only Registered And Activated Users Can See Links] 8%A7-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%D9%8A%D9%83%D9%86-%D8%A8%D9%87%D8%AA%D8%B1%D9%8A-%D9%87%D8%B3%D8%AA%D9%85)

Chelsea FC
05-20-2010, 11:58
سلام
ولکات میره جام جهانی یا نه ؟ خدا کنه این بازیکن بره واقعا مثل اگبونلاهور با استعداده و میتونه برای تیم ملی انگلیس موثر باشه در جام جهانی
انگلیس حتما با دو مهاجم بازی می کنه که یکیش 100 درصد رونی هست اون یکی هم یا دفو یا بنت چون هم این فصل بنت خوب بود که حتی جزو کاندیدای بهترین بازیکن لیگ انگلیس هم بود و اون دفو خوش نقش که در بازی مقابل هلند هر دو گل انگلیس رو زد تا از شکست انگلیس فرار کنه
البته شاید کراوچ هم باشه که امیدوارم نباشه

AlexDelpiero
05-20-2010, 12:40
سلام
ولکات میره جام جهانی یا نه ؟ خدا کنه این بازیکن بره واقعا مثل اگبونلاهور با استعداده و میتونه برای تیم ملی انگلیس موثر باشه در جام جهانی

من ولکات رو دوست دارم. ولی فکر کنم اونم مثل مجتبی زارعی یه خرده کمتر از عقلش استفاده می کنه و بیشتر در دو و میدانی مهارت داره.:nishkhand:
ولی آگبنلاهور یه چیز دیگه س.
امیداورم ایتالیا قهرمان جام جهانی بشه.

ibrahim
05-20-2010, 14:07
من ولکات رو دوست دارم. ولی فکر کنم اونم مثل مجتبی زارعی یه خرده کمتر از عقلش استفاده می کنه و بیشتر در دو و میدانی مهارت داره.:nishkhand:
ولی آگبنلاهور یه چیز دیگه س.
امیداورم ایتالیا قهرمان جام جهانی بشه.
ببخشید اول که درست صحبت کنید هم داری به ولکات و هم به زارعی توهین میکنیchomagh:gahhr:
دوم این که انگلیس قدرتش خودشو نشون داد وقتی با اقتدار به جام جهانی رفت:yes:
ولکات چند سال دیگه به یکی از بهترین بازیکنای انگلیس تبدیل میشه:eyvalla:

آره فرید جون احتمال زیاد دعوت بشه آخه در دور مقدماتی یکی از یاران اصلی فابیو کاپلو بود.

Chelsea FC
05-27-2010, 12:57
دوستان احتمال این هست که انگلیس با پنج هافبک بازی کنه چون انگلیس معدنه هافبکه [Only Registered And Activated Users Can See Links]؟ با یه مهاجم اونم فقط رونی؟

Chelsea FC
05-29-2010, 10:06
دوستان تیم ملی انگلیس تمریناتشو از سر گرفته
اینم یه عکس از تمرینات
[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

اینم بازیکنان تیم ملی انگلیس

که بصورت مدل هستن

SaHra
06-25-2010, 01:05
دفو شيرها را به يك هشتم نهايي برد

پيروزي يک بر صفر انگليس برابر اسلووني، همزمان با پيروزي آمريکا برابر الجزاير باعث شد مردان کاپلو به عنوان تيم دوم راهي مرحله حذفي شوند.
دو تيم فوتبال انگليس و اسلووني در ورزشگاه نلسون ماندلا از ساعت 18:30 به وقت تهران به مصاف يکديگر رفتند.
اسلووني با سيستم 4-4-2 و انگليس با سيستم 4-1-2-1-2 وارد ميدان شدند.
شاگردان کاپلو بيش از حريف اروپاي شرقي خود توپ و ميدان را در اختيار داشتند و همانطور که پيش بيني مي‌شد شاهد يک بازي بسيار درگيرانه و پربرخورد بوديم.
فشار زياد بازيکنان انگليس روي دروازه حريف باعث شد تاکتيک پيچيده کاپلو رفته‌رفته در زمين اجرا شده و عرصه را بر اسلووني تنگ و تنگ‌تر سازد.
دفو در دقيقه 23 براي انگليس گلزني کرد تا گره کور چين‌هاي پيشاني دن‌فابيو تا حدودي باز شود.
بازيکنان انگليس در نيمه اول فرصت‌هاي بسياري را از دست دادند و مي توانستند با گل‌هاي زده بيشتري به رختکن بروند.
در دقيقه 30 لمپارد و روني دو موقعيت مسلم گلزني را به صورت پياپي از دست دادند تا حاشيه امنيت تک گل به ثمر رسيده بيش از پيش احساس شود.
انگليس در نيمه دوم کنترل کامل ميدان را در اختيار گرفته وبد کم‌کم شاهد يک بازي يک طرفه بوديم.
روني و تري يکي پس از ديگري موقعيت‌هاي مسلم گلزني را از دست مي‌دادند.
وين روني در دقيقه 57 در موقعيت تک به تک توپ را به تير دروازه اسلووني کوبيد تا کاپلو بيش از پيش نگران حاشيه امنيت تک گل تيمش باشد.
اسلووني در دقيقه 67 بازي صاحب يک موقعيت بسيار عالي براي جبران گل خورده شد اما فداکاري تري و لمپارد اين حمله را مهار کرد و ديگر مدافعين تيم شرمنده اين حضور به موقع شدند.
در پايان بازي انگليس با وجود پيروزي يک بر صفر برابر اسلووني به خاطر پيروزي آمريکا برابر الجزاير به عنوان تيم دوم گروه سوم راهي مرحله حذفي شد.
اين ديدار به قضاوت اشتارک آلماني برگزار شد و جوکيچ در دقيقه 40 و بيرشا 79 و دديچ 81 از اسلووني و جانسن 48 از انگليس کارت زرد دريافت کردند.

42d3e78f26a4b20d412==