PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : عجيبترين گل تاريخ فوتبال جهان در بازي ليورپول

TiFuSi
10-18-2009, 13:08
ديشب بازي رو داشتم نگاه ميكردم يه گلي به ثمر رسيد گفتم براتون رو سايت قرار بدم شايد خوشتون بياد.وقتي بازيكن توپ رو شوت زد بعد از بر خورد به يه بادكنك تغيير مصير داد و وارد دروازه شد اين هم لينك دانلود گل.

[Only Registered And Activated Users Can See Links]

دانلود گل ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

masoud_milani
10-20-2009, 18:57
تیم فقط اث میلان

ronaldo-phenomenon
10-20-2009, 21:49
تو تاریخ فوتبال ثبت شد :nishkhand:

Gladiature_Roma
10-21-2009, 01:27
سلام ، گل فوق العاده جالبی بود ، ممنون سجاد جان ، اما کاشکی از یک زاویه دیگه هم میذاشتی ، حالا مطمئنی که این همون بادکنکی بود که این پسرک زد زیرش ؟
بچه ها از اونجایی که دربی یک سایت فنی هست ، برید و تحقیق کنید و ببینید که این گل صیحیح بود یا اشتباه؟ خواهشا با دلیل بگید ؟
من فکر میکنم گل غیر قابل قبول بود ، چون یک جسم خارجی از بیرون زمین وارد شده بود و مسیر توپ رو تغییر داد و داور بایستی از جنبال استفاده میکرد؟
نظر شما چیه ؟

rivaldo_king
10-21-2009, 22:18

ساندرلند 1 - 0 لیورپول

دانلود گلها با کیفیت خوب | شبکه Canal+ Sport | فرمت AVi

بنت 1 - 0
Rapidshare ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

این گل رو با کیفیت خوب از تاپیک ویژه گلهای لیگ برتر انگلیس گذاشتم
گلی که داش سجاد گذاشته کیفیتش خیلی پایینه و برای بجه های با سرعت اینترنت کم خوبه
در مورد تصمیم داور هم یه جا خوندم که وقتی جسم خارجی وارد زمین می شه باید داور بازی رو متوقف کنه و دراپ بال بندازه تا بازی ادامه پیدا کنه و داور توی تعطیل کردن بازی کوتاهی کرده
اما حالا که داور سوت نزده نمی دونم باید بعد از این اتفاق دقیقآ چیکار باید می کرده :mage mishe:

Fc Bayern München
11-04-2011, 04:56
خیلی شانسی بود.
هم چنین قشنگ.
ازتون ممنونم.

Fc Bayern München
11-04-2011, 04:57
تیم فقط اث میلان

داداش اینو باید تو تبادل نظر های تیم آث میلان بذاری نه اینجا.
اینجا قسمت دانلود هاست.

42d3e78f26a4b20d412==