PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ◄{ پسر نیک برنابئو } ►

Madridista
02-18-2009, 20:48
در ستایش مردی که همه رکوردهای کهکشان مادرید را شکست

[Only Registered And Activated Users Can See Links]

Raul Gonzalez Blanco

این تاپیک اختصاص داره به کاپیتان محبوب رئال ، رائول گونزالس ؛ مرد تمام نشدنی استادیوم سانتیاگو برنابئو و پسر محبوب هواداران مادرید .
به مناسبت رکرود شکنی رائول و زدن 309 گل برای رئال مادرید این تاپیک رو تشکیل خواهیم داد و تا روزی که تعصب رائول نشانگر قدرت کهکشانی هاست ما بیاد کاپیتان بزرگ ارتش سپید مادرید این تاپیک رو زنده نگه میداریم .

Gladiature_Roma
02-19-2009, 00:08
هر چی از رائول بگیم کم گفتیم رائول یکی از بزرگترین پرچم داران فوتبال دنیاست ! بازیکنی که هیچ موقع رئال رو ترک نکرد ، همیشه حرفهای مربیانش را ستایش میکند.
اما بهترین چیزی که من از رائول دیدم اخلاق این بازیکن بزرگ و عشق پاکش نسبت به همسرش هست ، در فوتبالی که خیلی از ستاره ها به راحتی از همسرانشان جدا میشوند ، نمیتوانیم بگوییم که مشکل از خود شخص فوتبالیست هست ، بلکه مشکل از فوتبال است!
اما میبینم که رائول حاضر نیست حتی یک دقیقه با همسرش بودن را با چیز دیگری تغییر بدهد ، و همواره اخلاق بسیار خوب این بازیکن الگویی هست برای ما دوستداران فوتبال و تمامی فوتبالیست های دنیا!
امیدوارم که از ستاره های فوتبالیمان فقط فوتبال یاد نگیریم بلکه اخلاق هم یاد بگیریم!

mshirzad68
02-26-2009, 01:21
هيچ وقت تموم نميشه...
گلهاش هم به 311 رسيدن...پسر طلايي مادريد رائول گونزالس بلانكو : باشگاه فوتبال مثل تاكسي يا اتومبيل كرايه اي نيست كه فقط تا مقصد مسافت كوتاهي را با آن بپيماييم، رئال مادريد در قلب من است و تا ابد در آن خواهم ماند(گفته رائول در جشن چهاردهمين((دقت كنين چهارده سال)) سال حضور در كهكشاني هاي رئال مادريد.

rmfc
08-05-2009, 18:43
فرگوسن: رائول بهترین بازیکن تاریخ فوتبال است.
رائول کسیه که دنیا ستایشش کرده! تمام بازیکنا و ستاره ها و مربیان بزرگ! واقعا نمیشه توصیفش کرد! اصلا نمیدونی از کجا بگی!! از بازی بی نظیرش، از اخلاق فوق العادش، از تعصب و غیرت و وفاداریش نسبت به رئال از ...! رائول خدای قلب تمام کهکشانی ها و مادریدیستاهاست!
زنده باد شاهزاده ی دلربای مادرید ، پسر نیک سنتیاگو برنابئو ، مهاتما رائول گنزالس بلانکو!:love:

raul.ebi
10-20-2009, 11:21
خدا یا از خلقت رائول متشکریم

Los Anseleig
04-25-2010, 10:06
مرجع خبری رئال مادرید : رائول گونزالس در بازی با ساراگوسا خود را اسطوره ای تر کرد .

رائول گونزالس مهاجم رئال مادرید پس از گلی که امشب برابر ساراگوسا به ثمر رساند سومین گلزن تاریخ لیگ اسپانیا شد .
رائول در دقیقه 15 به جای فن در فارت مصدوم به بازی آمد و توانست که پس از شانزده سال پوشیدن پیراهن رئال مادرید 228مین گلش را برای این تیم به ثمر برساند . رائول تا پیش از آن با زدن 227 گل در کنار آلفردو دی استفانو سومین گلزن برتر تاریخ لالیگا بود که بدین ترتیب به تنهایی در جایگاه سوم قرار گرفت .
کاپیتان رئال مادرید تنها هوگو سانچز با 234 گل زده و زارا با 251 گل زده را بالا تر از خود دارد .
وضعیت مصدومیت رائول مشخص نیست اما این احتمال وجود دارد که این آخرین بازی رائول برای رئال مادرید بوده باشد یعنی در همان استادیومی که اولین بازیش برای رئال مادرید را انجام داده آخرین بازیش را نیز انجام دهد . گفتنی است که او صدمین گلش برای رئال مادرید را نیز در همین استادیوم به ثمر رسانده بود:real:

Los Anseleig
05-18-2010, 22:40
مرجع خبری رئال مادرید : با آمدن احتمالی مورینیو ، رائول نیز در مورد آینده اش کمی مردد شده است .

رائول هنوز تصمیم نگرفته که برای فصل بعد چه کند . او چندی پیش گفته بود که می خواهد بازی کند ، حتی اگر در لیگی دیگر باشد (این فصل او 1045 دقیقه بازی کرده) اکنون با آمدن مورینیو کمی شرایط کمی تغییر پیدا می کند . او در حال حاضر در حال ریکاوری از مصدومیتش در ولادبباس است و پس از آن نیز به تعطیلات می رود تا از نظر روحی و ذهنی از فصلی که برایش مشکل بود ریکاوری کند و در آن زمان تردیدهایش را به اتمام برسد . یا این که فوتبالش را امسال در مادرید تمام کند ، یا یک سال دیگر در این تیم بماند یا این که شانسش را جایی دیگر امتحان کند .
در حال حاضر و پیش از آمدن مورینیو رائول در نظر دارد که منتظر بماند که با نظر پلگرینی تصمیمش را بگیرد . او توسط وکیلش از رئال مادرید زمان خواسته است و باشگاه نیز به او زمان داده است .
رائول در نظر دارد فصل را آماده تر از هم تیمیهایش آغاز کند و در پیش فصل بتواند خود را به مورینیو اثبات کند و به همین علت می خواهد که تمرینات ویژه ای را برای خودش انجام دهد . مورینیو اصولا نشان داده است که برای بازیکنان اسطوره ای هر تیم احترام ویژه ای قائل است و این می تواند خبر خوشی برای رائول باشد .
رائول 32 ساله هنوز یک سال با باشگاهش قرار دارد و همچنین باشگاه های خارجی نیز به او پیشنهاد داده اند . همچنین احتمال مربیگریش در صورت بازنشستگی نیز وجود دارد .
گینس کارواخال دیروز عصر در برنابئو بود تا در مورد تمدید قرارداد سارابیا بازیکن جوان رئال مادرید مذاکره کند که به نظر می رسد این مشکل به راحتی حل شود . گویا روابط رئال مادرید و رائول در مرحله خوبی قرار دارد .

Los Anseleig
05-19-2010, 22:31
مرجع خبری رئال مادرید : رائول گونزالس برای پنجمین سال نامزد کسب عنوان پای طلا شد .

رائول گونزالس ، کاپیتان رئال مادرید در لیست ده نامزد برای انتخاب "پای طلای 2010" قرار گرفته است که بقیه نیز همچون رائول دیگر ستارگان فوتبال اروپا هستند : بکام ، بوفون ، دروگبا ، اتوو ، گیگز ، پویول ، سیدورف و وتونی . "پای طلا"در سال 2003 توسط روزنامه ایتالیایی گتزتا دلوا اسپورت ابداع شد و مخصوص بازیکنانی است که بالای 29 سال داشته باشند . همچنین برنده این جایزه ، مجسمه پایش را به عنوان هدیه دریافت می کند .
مارادونا ، ازوه بیو ، رونالدو ، دا پیرو ، ندود و روبرتو کارلوس اشخاصی بوده اند که این جایزه در سالهای اخیر کسب کرده اند . نظرسنجی برای انتخاب بهترین گزینه تا 18 مهر ماه در سایت این پروژه انجام خواهد شد و در 21 مهر در موناکو نام برنده اعلام خواهد شد .
امسال برای پنجمین سال است که نام رائول در این نظرسنجی قرار می گیرد

Los Anseleig
06-02-2010, 11:07
مرجع خبری رئال مادرید : مراسم معارفه کتاب بیوگرافی رائول گونزالس برگزار شد .

امروز مراسم معارفه کتاب " قهرمان ارزشها " نوشته انریکه اورتگا که مختص به بیوگرای کاپیتان اول رئال مادرید ، رائول گونزالس بلانکو است برگزار شد . در این مراسم که در سالن کنفرانس سانتیاگو برنابئو برگزار شد ، علاوه بر نویسنده و بازیکن ، دی استفانو ، فلورنتینو پرز و خوزه مورینیو ، مربی جدید رئال مادرید نیز حضور یافتند .
در طول این مراسم پرز به تمجید از رائول پرداخت و گفت :" رائول هویت رئال مادرید است . او ارزشهای باشگاه را با تعصبش زنده کرده است . من همیشه دی استفانو را به خاطر تعصبش برای پیروزی مثال زده ام . اما رائول الگوی آکادمی است چرا که به همه چیز رسیده است . چنین بازیکنانی هستند که موجب ارزشمندتر شدن پیراهن رئال مادرید می شوند ."
رائول نیز در این مراسم صحبت کرد :" این روز خاصی است چرا که باید به خود ببالم . می خواهم که از همه و علی الخصوص دی استفانو به خاطر حضور در این جا سپاسگزارش کنم . او کسی است که شایسته تحسین است و من همیشه سعی کرده ام که شبیه او شوم . می خواهم از فلورنتینو پرز به خاطر تلاشش سپاسگزاری کنم ."

منبع:[Only Registered And Activated Users Can See Links]

Los Anseleig
06-02-2010, 11:10
مرجع خبری رئال مادرید : مورینیو در صحبتش با رائول به او گفت که می تواند در رئال مادرید فصل بعد نقش یک نیمکت نشین همیشگی را ایفا کند .

چند ساعت پیش از معارفه مورینیو ، مربی جدید رئال مادرید ، او در زمین تمرین ولادبباس گشتی زد . از قضا رائول نیز برای ریکاوری از مصدومیتش آن جا بود و این دو تا صحبتی با هم داشتند . مربی پرتغالی در صحبتی که با رائول داشت گفت که او می تواند در این پروژه جدید ادامه دهد اما مطمئنا در فصل آینده فرصتی برای حضور در زمین پیدا نخواهد کرد . به زبان دیگر ، مورینیو به رائول پیشنهاد داد که رائول در رئال مادرید نقشی را که ماتراتزی در فصل گذشته در اینتر داشت را به عهده بگیرد ، کاپیتانی که بیشتر در بیرون زمین نقش روحیه دادن به بازیکنان را داشته باشد .
اکنون نوبت شماره هفت است که حرف آخر را بزند و تصمیم بگیرد . او قصد ندارد تا پس از جام جهانی هیچ چیزی را به طور رسمی اعلام کند . او ابتدا می خواهد از مصدومیتش به طور کامل ریکاری کند و پس از آن نیز از تعطیلاتش لذت ببرد .
مورینیو اخیرا نیز گفته بود که دوست دارد که بازیکنان پیشکسوت را در تیمش داشته باشد تا تجربه به تیمش اضافه شود . ماتراتزی و کوردوبا در اینتر این کار را می کردند و برای رائول نیز چنین پستی را در نظر گرفته است . اگر رائول راضی نشد هم رئال مادرید با جدایی این بازیکن مشکلی نخواهد داشت .
گفتنی است که دیروز نیز قرار است که کتابی که در مورد زندگینامه رائول منتشر شده نیز در مراسمی معارفه شد .
منبع:[Only Registered And Activated Users Can See Links]

Los Anseleig
07-24-2010, 16:42
مرجع خبری رئال مادرید : به بهانه ی رفتن رائول ، نگاهی به عملکرد وی در شانزده سال در مادرید می اندازیم .
29 اکتبر 1994 ، خورخه والدانو تصمیم گرفت که در بازی برابر ساراگوسا در لاروماردا به یک بازیکن آکادمی بازی دهد و او کسی نبود جز رائول گونزالس بلانکو . مربی آرژانتینی تصمیم گرفت که به یک بازیکن 17 ساله میدان دهد و رائول در آن بازی فراتر از حد انتظار ظاهر شد تا از ظهور یک اسطوره خبر دهد .
سالها بعد ، والدانو در مصاحبه با اورفئو سوارز ، خبرنگار ال موندو در مورد آن روز گفت :" در اتوبوس بازی با ساراگوس می خواستم که با او صحبت کنم . فکر می کردم که شاید پیش از این بازی کمی مضطرب باشم اما فهمیدم که خوابیده است ."
یک هفته پس از اولین بازی در برابر ساراگوسا ، در برابر اتلتیکو در سانتیاگو برنابئو در دربی مادرید حاضر شد . او که با بی مهری مسئولان اتلتیکو برای حضور در آکادمی این تیم مواجه شده بود ، یک شوت خارق العاده با پای چپ را روانه ی درواره سفید و قرمز پوشان کرد تا روند گلزنی های خود در رئال مادرید را آغاز کند . رئال مادرید آن بازی را 4-2 برد تا اسطوره ی جدیدی متولد شود . بازیکنی که تمامی رکوردهای رئال مادرید را به نام خود ثبت کند .
رائول ، رئال مادرید را بک رکورد باور نکردنی ترک می کند . با کسب شش عنوان لیگ ، سه چمپیونزلیگ ، دو جام بین قاره ای ، یک سوپرکاپ اروپا و چهار سوپرکاپ اسپانیا .
از نظر فردی هم رکوردش رویایی است : 550 بازی لیگ ، 45 بازی جام حدفی و 135 بازی در اروپا . اما آمار گلزنیش مهیب تر است : 228 گل در لیگ ، 25 تا در جام حذفی و 69 تا در اروپا .
رائول شانزده سال در سطح اول فوتبال برای رئال مادرید بازی کرده است . والدانو ، کاپلو ، هنکس ، دل بوسکه ، شوستر و ... مربیان فراوانی بوده اند که او در کنار آنها کار کرده است و همه ی آنها از رائول با خاطره ی خوش یاد می کنند .
این بازیکن با توجه به تعصب و حرفه ای گریش زبانزد بوده است . او هیچ گاه نتوانسته که به توپ طلا برسد اما همیشه از یکی از مهمترین بازیکنان تاریخ فوتبال اسپانیا به شمار رفته است .
توانایی فردی رئال هر چند که در سالهای گذشته کمی فروکش کرده است اما زمانی کابوس دروازه بان های حریف بود . او با تکنیک ناب و حرکات غیر منتظره اش هر دروازه بانی را مات می کرد .
شادی پس از گل رائول هم به یاد ماندنی است . بوسه بر حلقه ی ازدواجش ، کوبیدن بر سینه اش یا نشان دادن عدد پیراهنش . البته هیچ کدام از آنها به یادماندنی تر از حرکتش در نیوکمپ که پس از گلزنی ، هواداران کاتالان را وادار به سکوت کرد نبود .
او از نظر بازی جوانمردانه هم بازیکن خاصی بود . در طول 700 بازی برای رئال مادرید هیچ گاه توسط داوران از زمین اخراج نشد .
اما شاید یکی از نقاط تاریک کارنامه ی رائول ، عدم کسب جام با تیم اسپانیا باشد . تیم ملی اسپانیا در دو فصل گذشته به دو جام رسیده که رائول در هیچ کدام از آنها حاضر نبوده است . کاپیتان رئال مادرید پس از جام جهانی 2006 از تیم ملی اسپانیا خط خورد و آراگونس نیز با وجود تمامی بحث ها راضی به بازی دادن به او نشد . البته رائول هم هیچ گاه شکایت نکرد .
او در سه جام جهانی و 2 یورو حاضر بود که در هیچ کدام از آنها اسپانیا موفق ظاهر نشد . هر چند که رائول هنوز رکورد گلهای زده ملی را در اختیار دارد .البته داوید ویا اکنون در نزدیکی آن است .
حالا بوندسلیگا در انتظار اوست . او می تواند که با شالکه در چمپیونزلیگ حضور یابد . رئال مادرید البته درها را برای زمان بازنشستگی او بازگذاشته است . چه روی نیمکت و چه پستی در آکادمی .
حالا باید با شماره هفت رئال مادرید خداحافظی کرد و به افتخار این بازیکن اسطوره ای کلاه ها را برداشت ...:gerye::gerye::gerye::gerye:

Los Anseleig
07-26-2010, 16:47
مرجع خبری رئال مادرید : یک روز پس از گوتی ، نوبت رائول بود که با رئال مادرید وداع کند .

"امروز ، روز سخت و مشکلی برای من است . از همه ی شما ، همین طور مدیر عامل و مسئولین برای حضور در این جا سپاسگزارم . عاشق فوتبال هستم و آن تقریا همه چیز من است . فوتبالیست شدن در رئال مادرید بزرگترین رویایی بود که می توانستم تصور کنم . می خواهم به بازی کردن تا جایی که بدنم اجازه دهد ادامه دهم . حالا بیشتر از همیشه می خواهم که همه تمام بازی هایم ، دریبل هایم ، شوت هایم و حرکاتم را در زمین را ببینند و بدانند که بیشترین تلاشم را در زمین انجام داده ام . "
"شاید راضی کردن تمام هواداران مشکل باشد مشکل باشد اما آنها باید بدانند که هیچ گاه آن ها را فراموش نکرده ام چرا که در سختی ها دستم را گرفته اند . از تمام مدیران رئال مادرید متشکرم چرا که آنها کاری کردند که در این جا احساس راحتی کنم . از هم تیمی ها به خاطر وفاداری و تعصبشان که نقش زیادی در کار من داشت متشکرم . از کارکنان باشگاه ، مربیان و کادر مربیان که در بردها و شکستها با آنها سهیم بوده ام سپاسگزارم . از حریفان متشکرم چرا که آنها همیشه به من احترام گذشته اند . از مطبوعات متشکرم چرا که به من کمک کردند که به این جا برسم و از دوستانم هم سپاسگزاری می کنم . سپاسگزارم از خورخه والدانو برای اولین بازی که به من داد تا وارد این چرخه شوم . از مدیر عامل متشکرم چرا که همیشه بهترین ها را برای باشگاه می خواهد . از میلیون ها هواداری که در موفقیتهای تیم نقش زیادی دارند متشکرم به خصوص آنهایی که به سانتیاگو برنابئو می آمدند و به من ابراز لطف می کردند . از خانواده ام سپاسگزارم چرا که بدون آنها به هیچ چیز نمی رسیدم . همین طور برای استادم آلفردو دی استفانو آرزوی سلامتی هر چه زودتر دارم ."
"این جا خانه ی من بوده که بسیاری از احساساتم را در آن سهیم بوده ام . امروز بخش جدیدی از زندگی من آغاز می شود . سالها طول کشیده که پیراهن رئال مادرید را بپوشم و همیشه سعی کرده ام که تعصبم را به باشگاه و ارزشهایش نشان دهم . از روح فوتبال هم سپاسگزارم و ... زنده باد رئال مادرید .":gerye::gerye::gerye:

Los Anseleig
07-26-2010, 16:50
مرجع خبری رئال مادرید : فلورنتینو در مراسم تودیع رائول سخنرانی کرد .
"افراد بسیاری بودند که به تاریخ رئال مادرید پیوسته اند . بسیاری از آنها در رئال مادرید عناوین ، افتخارات و شهرتی کسب کرده اند اما نادرند کسانی که ارزشهای رئال مادرید را منعکس کرده اند ."
"رائول بر پایه ی تلاش و خستگی ناپذیریش همه چیز را برده است . برای همیشه یکی از ما خواهد ماند . با رائول در سال 2000 ملاقاتی داشتم و آرزویم این است که تمام بازیکنانی که به این باشگاه می آیند روحیه ی رائول را داشته باشند ."
"تمام حریفانن ما احترام زیادی برای او قائلند و این به معنای کارها و توانایی های اوست . در همه ی جهان نام رئال مادرید در کنار او برده می شود . عناوین فردی و تیمی او گویای همه چیز است ."
"میلیون ها هوادار رئال مادرید در جهان "رائولیستا" هستند . نمی گویم خداحافظ بلکه می گویم به امید دیدار . این اتفاقی است که برای آلفردو دی استفانو هم افتاد . رئال مادرید همیشه حامی او خواهد آمد و هواداران او را فراموش نخواهند کرد .":gerye::gerye::gerye:

Los Anseleig
07-26-2010, 16:52
مرجع خبری رئال مادرید : ون گل در مورد اسطوره ی رئال مادرید اظهار نظر کرد .
رود فن نیستلروی ، بازیکن سابق رئال مادرید در مورد حضور احتمالی رائول در بوندسلیگا گفت که این تغییر تیم نشانه ی آن است که این مهاجم "هنوز تمام نشده است ."
این مهاجم هلندی که سه سال و نیم با رائول هم تیمی بوده است در مصاحبه با بیلد گفت :" رائول را خوب می شناسم و او همواره مادریدیسمو بوده است . رفتن از رئال مادرید به گلزن کرشن برای او قدم مشکلی است اما فکر نمی کنم که او مشکلی پیدا کند ."
این مهاجم باتجربه گفت :" در آلمان همه چیز برای هواداران قابل دسترسی تر است چرا که آنها همیشه می توانند که عکس ، امضا یا چیزهای دیگر از بازیکنان بگیرند . در اسپانیا و انگلیس هواداران زیاد نزدیک هواداران نمی شوند و نمی توانند زندگی آنها را از نزدیک لمس کنند ."
وی در مورد حضور رائول در شالکه نیز گفت :" او بازیکنی بزرگ ، حرفه ای به تمام معنا و شخصتی فوق العاده است ."

Los Anseleig
07-26-2010, 16:54
مرجع خبری رئال مادرید : کاپیتان اسطوره ای باید باشگاه محبوب خود را ترک کند .
روز چهارم مرداد 1389 در تاریخ رئال مادرید ثبت خواهد شد ، یعنی همان روزی که رائول گونزالس ، یکی از اسطوره های این باشگاه تصمیم به جدایی گرفت . مراسم تودیع این بازیکن تا ساعتی دیگر با حضور پرز و والدانو برگزار خواهد شد اما شماره هفت تصمیم گرفت که پیش از آن به والدبباس برود .
تقریبا ساعت 8:15 بود که کاپیتان وارد زمین تمرین رئال مادرید شد . او به هم تیمی هایش که در حال کار بودند ملاقاتی داشت . بازیکنانی همچون آدان ، دودک ، گارای ، په په ، مارسلو ، درنت ، گاگو ، دیارا ، لاس یا بنزما . او همچنین فرصتی داشت تا دوباره خوزه مورینیو را ببیند و همچنین با کارمندان والدبباس که سالهاست هر روز آنها را می بیند خداحافظی کند .
قدم بعدی او هم به سمت برنابئو بود ، البته این بار نه برای بازی ، بلکه برای خداحافظی با استادیومی که سالها در آن بازی کرده است ...

Los Anseleig
07-26-2010, 16:56
مرجع خبری رئال مادرید : دوچرخه سوار اسپانیایی هم به تمجید از شماره هفت رئال مادرید پرداخت .

آلبرتو کونتادور ، قهرمان تور دو فرانس امروز پیش از ترک پاریس به مقصد اسپانیا در مصاحبه با افه در مورد رفتن رائول گونزالس از رئال مادرید گفت :" یکی از بزرگترین بازیکنانی که در این باشگاه بوده اند از این تیم می رود ."
کونتادور که در کارنامه ی اش قهرمانی در اسپانیا و ایتالیا را هم دارد گفت که این مهاجم الگویی برای بازیکنان جوانی است که پشت سرش قرار دارند .
این قهرمان که امروز در زمان ورودش به اسپانیا توسط مقامات سیاسی مورد تحسین قرار گرفته است گفت :" باید از او بی نهایت تشکر کرد چرا که او بازیکنی است که تمام زندگیش را برای رئال مادرید گذاشته است . او اسطوره ای در این باشگاه است که او را تحسین می کنم .":ey babaaa::ey babaaa:

Los Anseleig
07-26-2010, 17:08
مرجع خبری رئال مادرید : کم کم باید به ندیدن رائول در سانتیاگو برنابئو عادت کرد .

رفتن رائول حرف کوچکی نیست بلکه به اندازه ی آیات کتاب مقدس ثقیل است . رائول به بوندسلیگا می رود اما کارهایش در رئال مادرید به دست باد سپرده نخواهد شد . "رائول فقط برای رئال مادرید است " بوتراگوئنو ، اسطوره ی دیگر رئال مادرید ، او را این گونه تشریح می کند . رائول همان پسر بچه ای بود که در لاروماردا آغاز دل انگیزی در رئال مادرید داشت ، آغازی که خبر از ظهور یک اسطوره می داد .
رائول آخرین بازی خود را در پیراهن رئال مادرید هم به طرز شگفت انگیزی در همین لاروماردا انجام داد . فوتبال کاپیتان در رئال مادرید در همان جایی تمام شد که در آن آغاز شده بود . شماره هفت در بازی پایانی خود یک گل رویایی و باور نکردنی به ثمر رساند ، گلی که با وجود مصدومیتش به ثمر رساند و شبیه هیچ کدام دیگر از آنها نبود .
شاید گل آخر رائول به یاد ماندنی ترین آنها هم باشد . او که تصمیم گرفته بود از استراحتش برای کمک به تیم بکاهد ، به طرز شگفت انگیزی با پای چپ توپ را وارز دروازه ساراگوسا کرد و پس از آن تعویض شد . البته شاید کسی نمی دانست که این آخرین بازی او با رئال مادرید است ، این بازی شاید رومانتیک ترین بازی برای این بازیکن احساسی بوده باشد .
رائول بی همتاست ، هیچ کس مثل او در دهه های گذشته دیده نشده است . رائول بازیکنی بود که برای تحقق رویاها به واقعیت متولد شده بود. توانایی های او خدادادی بود . رائول بهترین تمام کننده نبود اما موفق ترین بود. سریع ترین نبود اما قدرتمند ترین بود . در این دنیای بی رحم فوتبال یک "سوپرمن " بود که به خانواده اش وفادار ماند . باهوش تر از همه بود و شاید بزرگترین بازیکنی باشد که پس از آلفردو دی استفانو پیراهن رئال مادرید را به تن کرده است .
رائول بازیکنی است که در روز اولین بازیش در رئال مادرید در اتوبوس می خوابد که نشان از شجاعت یک بازیکن 17 ساله دارد . همان بازیکنی است که در نیوکمپ ، هواداران کاتالان را وادار به سکوت می کند . همان سارقی است که توپ را با توانایی هایش در فینال چمپیونزلیگ از بازیکنان لورکوزن می رباید ، همان بازیکنی است .... آری ، رائول همه ی اینها و بلکه بیشتر از این هاست .
آمار کاپیتان غیر قابل انکار است اما رائول فقط آمار و ارقام نیست . بلکه شخصیت او هم مثال زدنی است . او بازیکن بی همتایی است که برای بازی کردن در رئال مادرید متولد شده است . رائول درون سانتیاگو برنابئو نخواهد بود اما به بازی کردن برای رئال مادرید ادامه خواهد داد . قلب او از راه دور برای رئال مادرید خواهد رفت . جسم او نیست اما روحش در مادرید خواهد ماند .:gijjj::gijjj::gijjj:

Los Anseleig
07-27-2010, 14:10
مرجع خبری رئال مادرید : رائول همیشه مورد تحسین کسانی بوده که با او کار می کرده اند .
میشل سالگادو :
"رائول فلب رئال مادرید است ."

زین الدین زیدان :
"او برای تمام بازیکنان دنیا الگوست "

رونالدو نازاریو :
" افتخار بزرگی است که هم بازی شخص بزرگی همچون رائول شده ام ."

دی استفانو :
"رائول کاری انجام می دهد که بسیاری از بازیکنان در انجام آن ناکام هستند : در حالی در استادیوم در مقابل 100 هزار نفر بازی می کند که گویی در محله شان بازی می کند ."

په له :
"رائول استعداد بازیکنان برزیلی را دارد ."

مارادونا :
"رائول بازیکن بزرگی است که توانسته سالیان متمادی در این سطح از فوتبال باقی بماند ."

گاس هیدینک :
"رائول از آن دست بازیکنانی است که هر کسی دوست دارد در تیمش داشته باشد ."

فابیو کاپلو :
"او مهاجم مورد علاقه ی من است و از هوش فراوانی برخوردار است ."

Los Anseleig
07-27-2010, 14:14
مرجع خبری رئال مادرید : خداحافظی باشکوه رائول از دید مطبوعات جهان دور نماند .
اوله :" یک اسطوره "
روزنامه ی آرژانتینی به تمجید از رائول پرداخته و نوشته که رائول روزی به سانتیاگو برنابئو باز خواهد گشت . رائول از رئال مادرید در حالی جدا شد که مدیر عامل و هواداران به حمایت از او پرداختند . 323 گل زده به این راحتی ها قابل فراموشی نیست . رائول اسطوره ای در مادرید مورد تحسین همه است . حتی مطبوعات هم او را مورد ستایش قرار می دهند .

گلوبو اسپورت :" مهاجم رئال مادرید پس از 16 سال این باشگاه را ترک کرد ."
این رسمی است ، پس از 16 سال کاپیتان رئال مادرید با باشگاه دوران زندگیش وداع کرد . این بزرگترین رویای زندگیش بود که در رئال مادرید بازی کند اما اما او اعتقاد دارد که همچنان توانایی آن را دارد که در سطح اول فوتبال به کارش ادامه دهد .

اسکای :" وداع رائول با رئال مادرید پس از 16 سال"
کاپیتان سابق با رئال مادرید در مراسمی متاثر کننده در سانتیاگو برنابئو وداع کرد .

گتزتا دلوا اسپورت :" خداحافظی اشکبار رائول"
این مهاجم ، با چشمانی اشکبار با هواداران تیمی که 741 بازی و 323 گل در آن به ثبت رسانده بود وداع کرد .

سان :" رائول اسطوره ای خداحافظی پراحساسی در برنابئو داشت ."
مهاجم 33 ساله دوران بازیش را پس از 16 سال در رئال مادرید به اتمام رساند . در یک کنفرانس مطبوعاتی بسیار شلوغ او گفت که همچنان به رئال مادرید وفادار خواهد ماند .

دیلی میل :" نیوکاسل و تاتنهام گوش به زنگ پس از وداع رائول "
کاپیتان رئال مادرید از بوندسلیگا و انگلیس مشتریانی دارد . این مهاجم تکه ای کلیدی از یکی از موفق ترین تیم های تاریخ رئال مادرید بوده است و توانسته که به سه چمپیونزلیگ و 16 عنوان فردی دست یابد . اما فصل گذشته نتوانست که در تیم نقش موثری ایفا کند و تصیم گرفت که به فوتبالش در جای دیگری ادامه دهد .

اکیپ :" اشکهای اسطوره"
در مراسمی که توسط باشگاه در استادیوم سانتیاگو برنابئو تدارک دیده شده بود بسیاری از هواداران دور هم جمع شدند . کنفرانس مطبوعاتی بسیار حسی دنبال شد . حالا رائول باید باشگاهی که تمام زندگیش را در آن بوده ترک کند و این تنها نشان از حرفه ای گری او دارد .

Los Anseleig
07-27-2010, 14:16
مرجع خبری رئال مادرید : مطمئنا خداحافظی رائول از رئال مادرید آن قدر مهم بود که حتی پادشاه هم با وی صحبت کند .
به گفته ی منابع آگاه نزدیک به باشگاه ، پادشاه خوان کارلوس در تماسی که با کاپیتان رائول گونزالس که پس از 16 سال از تیم رئال مادرید وداع کرده است برای وی آرزوی موفقیت کرد .
پادشاه بلافاصله پس از مراسم تودیع رائول با وی تماس گرفت و برای او در آینده اش که احتمالا در شالکه 04 خواهد بود آرزوی موفقیت کرد .
رائول امروز گفته بود که امروز روز " سخت و مشکلی" برایش بوده است اما می خواهد تا جایی که توان دارد بازی کند .

Los Anseleig
07-27-2010, 14:17
مرجع خبری رئال مادرید : هم تیمی سابق رائول هم به تمجید از وی پرداخت .

"یکی از بزرگترین بازیکنان تاریخ رئال مادرید از این باشگاه جدا شد . مطمئنا آیندگان از او به نیکی یاد خواهند کرد "
"هر چند که پیراهن و شورت بر تن او متغلق به رئال مادرید بودند اما مادریدیستا بودن در پوست او حک شده است . رائول نمونه ی بازیکنانی است که در تاریخ ثبت خواهد شد و همه او را دوست دارند و خواهند داشت ."
"در جهان فوتبال هر جا که می روم می گویم که باید مراقب بود چرا که فقط یک رئال مادرید ، یک تیم ملی و یک رئال مادرید وجود دارد . "
"حالا به ضرس قاطع می توانم بگویم که رائول گونزالس بلانکو یکی از سه بازیکن بزرگ تاریخ است که پیراهن رئال مادرید را بر تن کرده است ."
"هم در تیم ملی و هم در رئال مادرید هیچ گاه به خواست خودش بازی را از دست نداد . در تمرینات رائول همیشه الگوی ما بود و ما هم تیمی ها سعی می کردیم که همچون او تلاش و کار کنیم و سرحال باشیم . "
"او بازیکنی جاه طلب ، با استعداد ، قدرتمند ، توانا و عاشق باشگاه و پیراهن آن بود . با او در رختکن یاد می گرفتیم که چطور روحیه مان را تقویت کنیم . در 17 سالگی وارد تیم شد و یک سال بعد یکی از ما بود ."
"می گفتم که این بچه مثل فراری است که همه ی ما را شگفت زده خواهد کرد که راست هم می گفتم . آمار او گویای همه چیز است اما جذا از آمار ، باید بگویم که او بزرگترین بازیکنی است که تاریخ فوتبال اسپانیا به خود دیده است ."

Los Anseleig
07-27-2010, 14:25
مرجع خبری رئال مادرید : هواداران در روز خداحافظی رائول هم او را تنها نگذاشتند .
هواداران با تمام قوا از رائول گونزالس در روز وداعش حمایت کردند . تشویق و تحسین در حول و حوش استادیوم سانتیاگو برنابئو برای خداحافظی کردن از کاپیتان به گوش می رسید .
رائول گونزالس پس از مراسم وداع در راه بازگشت به سمت خانه با حمایت هواداران روبرو شد . نزدیک 50 رائولیستا او را تشویق کردند و به خاطر 15 سال تلاش کاپیتان در تیم از وی تشکر کردند و از او عکس و امضا گرفتند .

Los Anseleig
07-27-2010, 14:27
مرجع خبری رئال مادرید : رائول خاطرات خوشی از برنابئو داشته اما 5 تا از آنها نمود بیشتری داشته اند .
29 اکتبر 1994 ، اولین بازی
رائول اولین بازیش در پیراهن رئال مادرید را در لاروماردا در برابر رئال ساراگوسا انجام داد . مربی آن زمان رئال مادرید خورخه والدانو بود که یکی از نوابغ فوتبال را به جهانیان معرفی کرد . رائول در آن بازی فبکس شد و نود دقیقه بازی کرد . او با این بازی به تاریخچه رئال مادرید وارد شد .

5 نوامبر 1994 ، اولین گل
فقط یک هفته بعد ، رائول اولین بازیش را در لالیگا انجام داد . رائول در اولین دربیش در برابر اتلتیکو مادرید در سانتیاگو برنابئو توانست که در پیروزی 4-2 گل سوم تیمش را در نیمه دوم به ثمر برساند . روی گل اول هم خطای پنالتی روی کاپیتان ، موجب 1-0 شدن بازی شد که پس از آن با پاس لائوروپ ، رائول در محوطه جریمه ی اتلتیکو مادرید توپ را به گوشه ی راست دروازه ی حریف زد .

1 دسامبر 1998 ، گل خارق العاده قهرمانی جام بین قاره ای
رئال ماردید در برابر واسکودو گامای برزیل بازی می کرد و توانست که قهرمان دومین جام بین قاره ایش در توکیو شود . روبرتو کارلوس رئال مادرید را پیش انداخت اما جونینیو بازی را به تساوی کشاند . پس از آن در نیمه دوم شماره هفت با دریافت پاس سیدورف توپ را کنترل کرد . اولین مدافع را جا گذاشت ، بعدی را هم مثل آب خوردن جا گذاشت . در حالی که هنوز دو بازیکن مثابلش بودند با پای راستش شوتی راهی دروازه حریف کرد که موجب پیروزی رئال مادرید شد .

13 اکتبر 1999 ، سکوت در نیوکمپ
رئال مادرید پس از یک شروع نا امید کننده در فصل باید به نیوکمپ می رفت . رائول ستاره ی آن شب بود . در دقیقه 26 توپ را وارد دروازه حریف کرد اما پس از آن ریوالدو بازی را به تساوی کشاند . اما در نیمه دوم فیگو دوباره گلزنی کرد تا رئال مادرید تا دقایق پایانی بازی عقب بیفتد . تا این که در دقیقه 86 پاس عمقی ساویو به رائول رسیدد تا این بازیکن با غلبه بر مدافع حریف دوباره بازی را به تساوی بکشاند . پس از آن مهاجم رئال مادرید با گرفتن انگشتش مقابل بینیش نیوکمپ را وادار به سکوت کرد ، حرکتی که به بخشی از تاریخ رئال مادرید مبدل شد .

19 آوریل 2000 ، غلبه بر اولدترافورد
پس از تساوی بدون گل در سانتیاگو برنابئو ، رئال مادرید با اندیشه ی برد منچستر یونایتد به اولدترافورد رفت تا راهی مرحله نیمه نهایی چمپیونزلیگ شود . اوضاع روبراه بود که پس از حرکت روی کین ، میشل سالگادو گل به خودی زد . اما این پایان کار نبود ، رائول گونزالس در نیمه دوم یکی از تاریخی ترین گلهای خود را با دو گل به ثمر رساند . یکی از شوت درون محوطه جریمه و دیگری روی حرکت فوق العاده دیدنی فرناندو ردوندو .

Los Anseleig
07-27-2010, 14:28
مرجع خبری رئال مادرید : رائول پس از مراسم تودیعش در کنفرانس مطبوعاتی شرکت کرد .

"نوبت به تصمیم گیری رسید . من پیراهن بهترین تیم جهان را 15 سال به تن کردم . حالا 33 ساله هستم و این آخرین شانس من برای تجربه ی بازی در خارج از اسپانیا بود . تصمیم سختی بود اما این خداحافظی نیست بلکه ترجیح می دهم که بگویم به امید دیدار . من هر جا که بروم طرفدار رئال مادرید خواهم ماند ."
"می خواهم از رئال مادرید به خاطر بردباریش در اجازه دادن به من در مورد تصمیم گیری سپاسگزاری کنم . در مورد آن با خانواده ام خوب فکر کردم . تصمیم مشکلی بود چرا که مربی جدیدی آمده بود که روی من و کار من حساب باز کرده بود . باید به این قضیه از یک منظر دقیق نگاه می کردم . تصمیمی گرفتم که بسیار دردناک بود اما فکر می کنم که درست ترین بود ."
"خاطرات زیادی از رئال مادرید دارم و انتخاب تنها یکی از آنها مشکل است . فکر می کنم که بهترین لحظه مربوط به وقتی است که جمعه 28 اکتبر به خانه رفتم و به مادرم گفتم که با تیم اصلی به ساراگوسا سفر می کنم و قرار است که بازی کنم . مادرم نمی توانست که از خوشحالی روی پایش بایستد که زیباترین چیزی است که دیده ام . این خاطره در ذهنم حک شده است چرا که اولین بود اما هزاران خاطره دیگر هم هستند ."
"شماره 7 برای رئال مادرید بسیار سمبلیک بوده است . مطمونم که بازیکنانی این شماره را پوشیده اند که باید می پوشیده اند . شما باید از هر لحظه لذت ببرید و نباید در گذشته سیر کنید . شماره مهم نیست ، درجه و مرتبه مهم است . این چیزی است که آن را بسیار مهم به شمار می آورم . البته این نامبر هم به خاطر سنتش مهم است . مطمئنم که کسی شماره 7 را به تن خواهد کرد که شایسته اش باشد ."
"خوزه مورینیو مرا مدت زیادی به فکر فرو برد تا تصمیم بگیرم . او مربی فوق العاده ایست و همیشه کارش را تحسین کرده ام . با هم صحبت کردیم و به من گفت که او روی من حساب کرده و آماده ی شروع تمرینات با من بود . اما تصمیم گرفتم که تصمیم متفاوتی اتخاذ کنم ."

Los Anseleig
07-27-2010, 14:29
مرجع خبری رئال مادرید : یکی از بزرگترین بازیکنان تاریخ رئال مادرید امروز این باشگاه را ترک کرد .
ایکر کاسیاس :
"رائول سمیل رئال مادرید است . کاپیتان بزرگواری که با وجود فراز و نشیب ها نشان داده که چطور در هر لحظه در بهترین حالت باشد . رائول نمونه ای از حرفه ای گریست که به من کمک کرد که به عنوان یک بازیکن و یک شخصیت پیشرفت کنم . تاریخچه های فوق العاده ی باشگاه توسط بازیکنان بزرگ نوشته شده است که رائول یکی از آنهاست ."

کریستیانو رونالدو :
"بازی کردن در کنار رائول افتخاری بوده است . از بچگی همواره در آرزوی آن بوده ام . افتخاری است که در رختکنت با او سهیم باشی و برای او آرزوی بهترین ها را دارم ."

ژابی آلونسو :
"رائول ارزشهای رئال مادرید را احیا کرده است . او سمبل و بخشی از تاریخ باشگاه است . آسان نیست که برای رئال مادرید 15 سال بازی کنی اما او این کار را انجام داد چرا که بازیکنی خارق العاده است ."

کاکا :
"رائول بازیکنی فوق العاده است و عضو مهمی از باشگاه به شمار می رود . رائول همیشه بخشی از مادریدیسموها خواهد ماند و روز رفتنش برای هواداران و هم تیمی ها بسیار غم انگیز است ."

درنت :
"رائول جنتلمن فوتبال و کاپیتانی خارق العاده است . او همیشه با من بسیار خوب برخورد کرده و حواسش به من بوده است ."

په په :
"16 سالی که او در این جا بازی کرده خود گویای توانایی هایش است . او در قلبی من جایگاه ویژه ای داشته است چرا که در زمان مصدومیتم همیشه جویای احوالم بود . زمانی که مصدوم شدم از روی نیمکت بلند شد و مرا تا رختکن همراهی کرد که این کار را هیچ گاه فراموش نخواهم کرد . او بخش عظیمی از تاریخچه رئال مادرید است ."

لاس :
"خیلی خوشحالم که در کنار او بازی کرده ام . دیدن بازی او را از زمانی که پسر بچه بودم به یاد دارم . او کمک فراوانی از زمان پیوستنم به رئال مادرید به من کرد . همیشه گفته ام که برایم افتخاری است که در کنار رائول در رئال مادرید بازی کرده ام ."

دودک :
"رائول یک حرفه ای خارق العاده است و نمونه ایست برای تمام افراد درون و بیرون زمین . او شخصیت فوق العاده ایست . لذت بخش است که او را در تیممان داشتیم ."

بنزما :
"رائول الگویی برای تمامی بازیکنان فوتبال است ، به خصوص جوان تر ها . او شخصیتی فوق العاده است و سمبل رئال مادرید و فوتبال اسپانیاست . او مهاجمی خارق العاده و بازیکنی موثر است ."

آدان :
"یک قطعه از تاریخ رئال مادرید در حال رفتن است . او اسطوره و کاپیتان فوق العاده ایست . او الگویی برای تمام بازیکنانی است که از آکادمی رشد کرده اند . او نمونه ی تعصب ، سختکوشی و حرفه ای گری است . افتخار می کنم که زمانی هم تیمی رائول بوده ام و برای آینده اش آرزوی موفقیت دارم ."

مارسلو :
"رائول ما را فراموش نخواهد کرد و ما هم فراموشش نمی کنیم . او الگوی همه چیز رئال مادرید است ."

گاگو :
"اسطوره رئال مادرید می رود ، او یکی از بازیکنانی است که همه هواداران دوستش داشتند . افتخار می کنم که زمانی هم تیمی رائول بوده ام . چه در زندگی شخصی و چه در سطح ورزشی برایش آرزوی موفقیت دارم ."

Los Anseleig
07-27-2010, 14:30
مرجع خبری رئال مادرید : جیم لیساوتزکی ، دبیر سازمان ورزش اسپانیا در مورد وداع رائول صحبت کرد .
"رائول نماد رئال مادرید بود . بازیکنی به بلندی درخت کاج در رئال مادرید و امیدوارم که همین طور هم بماند . از رائول به خاطر ماندن در این سطح فوتبال برای این مدت طولانی در رئال مادرید و قهرمانی های فراوان سپاسگزاریم ، کاری که تنها بهترین ها می توانند انجام دهند و او یکی از آنها تس . او را همه می شناسند ، نه تنها هواداران رئال مادرید ، بلکه کل جهان ."
""رائول شخصی است که پرچم ورزش اسپانیا را در جهان به اهتزاز در آورده است . او بازیکنی توانا و با شخصیت با روحیه ای فوق العاده است که عصر جدیدی را در فوتبال اسپانیا آغاز کرده است . من از گذشته صحبت می کنم اما او هنوز بازی می کند که این خیلی مهم است . گویا قرار است به شالکه 04 برود و در چمپیونزلیگ حاضر باشد . امیدوارم که رکوردهای بیشتری را بشکند که البته باید به خاطر همین چیزهایی هم که به آنها دست یافته است از او سپاسگزاری کنم ."
"رئال مادرید برای رائول احترام خاصی قائل است و هواداران او را نه تنها به خاطر بازیش ، بلکه به خاطر احیای ارزشهای باشگاه دوست دارند ."
"فکر می کردم رائول در رئال مادرید بازنشسته شود چرا که شایسته این بود اما اوضاع تغییر پیدا کرد و او تصمیم گرفت که در سطح اول به فوتبال خود ادامه دهد .:chakerim::chakerim:

Los Anseleig
07-27-2010, 14:31
مرجع خبری رئال مادرید : خورخه والدانو هم از رفتن رائول ابراز غم و اندوه کرد .
"صحنه های زیادی به ذهن من می آید و احساس دلتنگی ، اندوه و غم به من دست می دهد ."
"رائول حالا بین دو حالت است : ناراحتی ترک کاری و هیجان شروع کار دیگر . اما آنهایی که همراهش بودند و فقط ناراحت است ."

Los Anseleig
07-27-2010, 14:32
مرجع خبری رئال مادرید : جدایی رائول از رئال مادرید همه را بهت زده کرده است .

مکسول شرر ، مدافع کناری برزیلی بارسلونا در مورد جدایی رائول از رئال مادرید گفت که گیج شده است چرا که تصور می کرده است که این بازیکن فوتبالش را در برنابئو به اتمام برساند .
بازیکن بارسلونا به رائول گونزالس به خاطر "دوران خارق العاده " وی تبریک گفت .
این بازیکن برزیلی در مورد پیوستن رائول به شالکه نیز گفت :" سخت است که بازیکنی که این مدت طولانی را در باشگاهی سپری کرده آن را ترک کند . شخصا هیچ وقت فکر نمی کردم رائول در باشگاه دیگری بتواند بازی کند اما اگر خوش این نظر را دارد باید به آن احترام گذاشت ."
مکسول همچنین برای رائول در تیم جدیدش در آلمان "آرزوی موفقیت" کرد .

Los Anseleig
07-28-2010, 14:24
مرجع خبری رئال مادرید : مورینیو نیز تحت تاثیر رفتن اسطوره ی رئال مادرید قرار گرفت .
هنوز هفت دقیقه مانده بود که مراسم تودیع رائول آغاز شود و خوزه مورینیو کاملا تحت تاثیر این مراسم قرار گرفته بود . او در گوشه ای از ساختمان برنابئو در طبقه هفتم در کنار همکارش ، آیتور کارانکا قرار گرفته بود . دقایقی بعد که رائول سخنرانی وداعش را انجام داد . مورینیو از کارانکا پرسید :" چه تعداد قهرمانی فراوانی . دیدن این همه جام با پس زمینه برنابئو بسیار تاثیر گذار است . شما همیشه بازیکنانی که این جام ها را بالای سر برده اند کنار می گذارید؟"
مورینیوکه ویدیویی که از حرکات یه یادماندنی رائول جمع آوری شده بود را نیز تماشا کرد . او با دیدن بعضی از صحنه ها و یادآوری آنها لبخند می زد و به آرامی با دستیارش صحبتهایی انجام می داد .
مورینیو دوست داشت که رائول در رئال مادرید بماند اما این اتفاق نیفتاد . دیروز پیراهن شماره 7 رائول پر فروش ترین پیراهن فروشگاه های رئال مادرید بود . مطمئنا هیچ کس شماره هفت رائول را فراموش نخواهد کرد ...:ey babaaa::gerye:

Los Anseleig
07-28-2010, 14:27
مرجع خبری رئال مادرید : دروازه بان ذخیره ی رئال مادرید امروز در کنفرانس مطبوعاتی شرکت کرد .
"غم انگیز است که رائول را پس از سه فصل در کنار خود نخواهم داشت چرا که افراد کمی در فوتبال همچون او هستند . او الگویی برای بازیکنان جوان و با تجربه بود ."
"رائول اسطوره ای بود که برای این باشگاه کارهای بسیار مهمی انجام داده بود . افتخار می کنم که سه سال در کنار او بوده ام . افراد کمی در فوتبال همچون او هستند . او الگویی برای بازیکنان جوان و با تجربه بود . او کاپیتانی فوق العاده بود که در بیرون و درون زمین کارهای بزرگی انجام داده بود."
"مورینیو مربی و شخصیت خوبی است . البته در زمان کار فقط تمرکزش روی کاری است که از هر بازیکن می خواهد . ما باید بیشتر از همیشه حواسمان به کارمان باشد چرا که مهم است که از همان آغاز کار ، تمرینات را جدی بگیریم ."
"نمی دانم که شماره هفت به چه کسی خواهد رسید و کریستیانو نیز چیزی در موردش نگفت."
"هر مربی شیوه های خود را دارد و نمی توان گفت که کدام از دیگری بهترند . هر کدام هر چه بخواهند ما مجبور به انجام آن هستیم . مورینیو دسوت دارد که با توپ تمرین کنیم و بازیهای دستگرمی جدی را هم دوست دارد . بدون شک این چیزی است که باید در زمین به آن توجه کنیم . احتیاج به مقایسه نیست چرا که هر مربی شیوه کاری خود را دارد ."
"خوشحالم که در رئال مادرید ماندم . هر روز سخت تلاش می کنم هر چند که به من زیاد بازی نخواهد رسید . بسیار هیجان زده ام و می خواهم که به تیم کمک کنم . خیلی خوب است که باشگاه بزرگی همچون رئال مادرید به من یک سال دیگر پیشنهاد داده است . این برای من بسیار خوب بود و همان چیزی بود که می خواستم . با این مربی جدید می توانم درسهای زیادی بگیرم ."

Los Anseleig
07-28-2010, 14:29
مرجع خبری رئال مادرید : کار انتقال رائول به شالکه در مراحل پایانی خود بسر می برد .
کاملا مشخص بود که رائول به شالکه می پیوندد و تنها رسمی شدن آن باقی مانده بود . پس از وداع با رئال مادرید در روز دوشنبه ، کاپیتان رئال مادرید وارد گلزن کرشن آلمان شد تا قراردادش را با شالکه برای دو فصل آینده منعقد کند .
گزارشات از لا$$$تا حاکی از ان است که این بازیکن اکنون وارد آلمان شده است و احتمالا تا ساعاتی دیگر این انتقال به طور رسمی اعلام خواهد شد .
گفتنی است که رائول در این باشگاه نیز شماره 7 را به تن خواهد کرد

Los Anseleig
07-28-2010, 14:35
مرجع خبری رئال مادرید : مصاحبه مطبوعاتی کامل پریروز رائول را با هم مرور می کنیم .
چه شد که از رئال مادرید جدا شدی ؟
دیگر وقتش رسیده بود . احساس می کردم که دورانم تمام شده است . سالها پیراهن بهترین باشگاه جهان را به تن کرده ام و با هم تیمی ، مربیان و کل اعضای آن که فوق العاده بوده اند کار کرده ام . حالا 33 ساله شده ام و افراد جوان با توانایی بیشتر پشت سرم هستند . این آخرین فرصت من برای یک تجربه ی غیر معمول بود . در این تصمیم باشگاه با من همکاری لازم را انجام داد و از آنها بسیار سپاسگزارم . این تصمیم را با خانواده ام گرفتم چرا که می خواستم که به بازی کردن و رقابت کردن ادامه دهم . می خواهم که با فوتبالی دیگر ، فرهنگی دیگر و متدی دیگر آشنا شوم . همان طور که مدیر گفت ، نمی گویم خداحافظ ، می گویم به امید دار . من با این باشگاه کاملا آشنا هستم و از رئال مادرید حمایت خواهم کرد . امیدوارم که به عنوان یک تماشاگر عادی از موفقیتهایشان لذت ببرم .

چه چالشی تو را به شالکه کشاند ؟
انگیزه من ادامه ی فوتبال بود . می خواستم که از فوتبال حرفه ای لذت ببرم . زیبا خواهد بود که رقابت جدیدی را در زندگی تجربه کنم . دیر یا زود این زمان فرا می رسید اما الان خیلی ناراحت هستم . عاشق تمامی افرادی که اینجا در کنار من بوده اند هستم . اما در حال حاضر آماده ی شروع یک رقابت جدید

نظرت در مورد وداع گوتی چیست ؟
یک سال پیش از او به تیم اصلی اضافه شده بودم اما با هم بزرگ شدیم . هر کدام داستان متفاوتی داشتم و گوتی بازیکن فوق العاده ای بود . خوب کار کرد و من از دیدن وداع او گریستم چرا که تجربیات فراوانی با هم داشتیم . او بازیکن بسیار باهوشی است و دلم برایش تنگ خواهد شد .

حاضر می شوی که زمانی در مقابل رئال مادرید بازی کنی ؟
ممکن است که در چمپیونزلیگ در برابر رئال مادرید قرار بگیرم اما باید اجازه دهیم که زمان بگذارد . بازگشت به برنابئو با پیراهن تیم دیگر برایم خیلی مشکل است .

چه شد که آلمان را انتخاب کردی ؟
در این ماه ، اسم من در همه جا برده می شد ، آلمان ، انگلیس ، ترکیه ، ایالات متحده و حتی چین (می خندد) . در مورد آینده بعدا صحبت می کنیم چرا که تازه وداع کرده ام . تحت تاثیر هوادارانی که به برنابئو آمده بودند قرار گرفته ام . افتخار می کنم که زمانی در این باشگاه بوده ام و می خواهم که هوادار و عضوی از این باشگاه باقی بمانم .

با خانواده ات به آلمان می روی ؟
(شلیک خنده در سالن کنفرانس) هر جا بروم خانواده ام هم با من می آیند .

برای آخرین سوال در مورد آینده ات ، در آلمان همه در مورد رفتنت هیچان زده شده اند ، چه شد که شالکه را انتخاب کردی ؟
(دوباره می خندد) از شالکه پیشنهاد داشتم و مذاکرات جدی شد اما مذاکراتم با دیگر باشگاه ها سطحی بود . در یکی دو روز آتی ، آینده ام را تعیین خواهم کرد و شما خواهید فهمید . فوتبال انگلیس و آلمان دو مقصد محبوب من بودند و به همین دلیل دوست دارم به این لیگ ها بروم .

روزی پیری ، پس از آن خوانیتو ، پس از آن بوتراگوئنو و حالا رائول . بدون تو چه خواهد شد ؟
بدون شک افراد بیشتری از آکادمی رشد خواهند کرد . ایکر تا سال 2017 قرارداد دارد و مطمئنا در طول ای شش ، هفت سال افراد دیگری خواهند آمد . بازیکنان آکادمی پشت خط آماده هستند . مطمئنا رفتن ما مشکل است اما به هر حال روزی این چرخه اتفاق می افتد . همیشه بازیکنانی بوده اند که ارزشهای باشگاه را احیا کنند .

برای نشستن روی نیمکت به رئال مادرید باز خواهی گشت ؟
فعلا می خواهم بازی کنم . مطمئنا زمانی برای انجام چنین چالشهایی پیدا خواهم کرد . هدف من فعلا بازیکن ماندن است . این مرحله را که سپری کردم به چیزهای دیگر فکر می کنم . مربی شدن ، مدیر شدن و تمرین کردن با بچه های نوچوان . برای همه کاری وفت هست . از 17 سالگی در این جا بودم ، در این جا خانه و خانواده تشکیل دادم و صاحب 5 بچه شدم . غیر قابل انکار است که من شیفته فوتبال هستم اما باید به دنبال جایی باشم که بتوانم در آن جا کار کنم . رئال مادرید همیشه به خاطر تمام آن چه که به من داده در قلبم خواهد ماند و روزی به آن کمک خواهم کرد اما نمی دانم که چگونه .

بهترین خاطره ی دوران فوتبالت چیست ؟
انتخاب یکی از آنها مشکل است اما بهترین آنها مربوط به جمعه 28 اکتبر بود که به خانه آمدن و به مادرم گفتم که با تیم اصلی به ساراگوسا سفر می کنم . پدرم که داشت به سر کار می رفت پرسید :" کجا می رود "در آن زمان فقط برای دیدن بازیهای من در کاستیا آمده بود و درست نمی دانست که قضیه چیست . او نتوانست که سوپش را بخورد و خیلی مضطرب بود . خوشحالی دیدن خانواده ام ، برادرانم را هیچ گاه فراموش نمی کنم . هزاران خاطره دارم اما اولی را ترجیح می دهم .

دیشب توانستی بخوابی ؟
این پروسه ای بلند مدت بود . هر روز صبح که پا می شدم می گفتم :" برای رئال مادرید بیشتر بازی خواهد کرد ." با خانواده ام صحبتهای فراوانی می کردم . باشگاه به من آزادی عمل داده بود . همه خانواده اندکی ناراحت بودیم اما برای راه جدید هیجان داشتیم . در آخرین روزهایم فکرهای زیادی از شادی و غم به ذهنم خطور می کرد . امیدوارم که مردم از کار من راضی بشوند . کم خوابیدم چرا که می خواستم به والدبباس بروم و وداع کنم . نتوانستم با همه خداحافظی کنم اما بر خواهم گشت تا با همه وداع کنم .

نمی توانستی که در رئال مادرید بازنشسته شوی ؟
خیلی رویش فکر کردم . تصمیم سخت و مشکلی را اتخاذ کردم چرا که مربی جدیدی آمده بود که به من گفته بود که بمانم . در پایان این تصمیم را با اندوه فراوان گرفتم . همیشه فکر می کردید که من در طول عمرم در یک باشگاه بازی کنم اما اتفاق دیگری رخ داد .

فکر می کنی راه درستی پیش گرفتی ؟
در 16 سال لحظات بسیار خوبی داشتم . از 17 سالگی توانستم که در این باشگاه به شهرت برسم اما بارها مشکلی پیش می آید که به ذهنم می آمد که بروم اما فکر می کردم که "کجا بروم ؟" باشگاه همیشه از من حمایت کرد . پارسال کم بازی کردم و با همسرم صحبت کردم که تجربه ای جدید در خارج از اسپانیا بددست آوریم . می خواستم بازی کنم ، می ماندم کم بازی می کردم . مربی از من خواست که بازیکن ذخیره ی تیم باشم و نقش فرعی داشته باشم اما اعضای بدنم اکنون از من چیز دیگری می خواهند . من هم تصمیم گرفتم که به تجربه دیگری از نظر حرفه ای و شخصی دست یابم .

چه احساسی داری که اسطوره باشگاه به شمار می رود ؟
این از تلاش والدینم و همین طور رئال مادرید است که از سال 1992 به آن وارد شده ام . تمام مربیانم به من گفته بودند که تنها بازی کردن و بردن مهم نیست ، بلکه احترام به حریف نیز اهمیت دارد .

چه مربیانی در موفقیت تو در رئال مادرید نقش بیشتری داشتند ؟
بسیاری . رویایم را والدانو به تحقق رساند . او مرا تهییج کرد و از او سپاسگزارم . دوره های مختلفی در باشگاه بوده ام و افراد زیادی را دیده ام . به طور مثال مندوزا وقتی رسیدم به من پول داد که برای خانواده ام خانه ای بخرم و این رویای همیشگی من بود که به تحقق رسید . افرادی را که کمکم کرده اند خوب به یاد دارم . از میان مربیان دل بوسکه بیشتر از همه به من روحیه می داد .

روزی که در لاروماردا از زمین خارج شدی ، فکر می کردی آن آخرین بازیت باشد ؟
دچار یک مصدومیت جدی شدم و یک ماه از میادین دور بودم . دو هفته قبل از آن در بازی با بارسلونا مصدوم شده بودم و به پزشک تیم گفتم :" من پنجشنبه تمرین می کنم ، می خواهم در برابر ساراگوسا بازی کنم ." حس می کردم که سال آخرم می تواند باشد . رافا هم مصدوم شد و من هم دقایقی بعد از او . فکر نمی کردم که آن مصدومیت آن همه وقت طول بکشد . وقتی مصدوم شدم از مربیان خواستم تعویض شوم اما دقایقی بعد توپ در مقابل دروازه به من رسید و گلزنی کردم و پس از آن از زمین تعویض شدم . فکر نمی کردم این آخرین بازیم باشد . شاید جالب باشد که در همان زمینی که فوتبالم را در رئال مادرید آغاز کرده بودم به پایان برسانم اما در آن زمان ایده های زیادی در نظرم بود و هیچ چیز قطعی نبود . در آن زمان به شما گفتم می مانم .

با صحبت کردن با مورینیو مردد نشدی ؟
بله ، کمی دچار شک شدم . او مربی بزرگی است و آوردنش موفقیت بزرگی بود . همیشه مربیگری او را دوست داشتم و از هم تیمی هایم چیزهای خوبی راجع به او شنیده ام . برایم آسان بود که بمانم . می توانستم از مورینیو درسهای زیادی بگیرم اما تصمیم گرفتم که به راه دیگری بروم و توجهی نکنم که مربی مرا می خواهد یا نه . این یک تصمیم چند ماهه بود .

این تودیع برایت قابل فبول بود ؟
عالی . یک تودیع فوق العاده . درست است که دوست داشتم که آخرین بازیم را در پیراهن رئال مادرید در برنابئو بازی کنم و با هواداران بازی کنم اما زمان برای انجام آن زیاد است . با اجازه ی باشگاه روزی این کار را انجام خواهم داد . در تاریخ رئال مادرید همیشه جا برای بازگشت بوده است . بازیهایم در اروپا در کنار میاتوویچ ، سانچیس و هیرو را به یاد می آورم . استقبال هواداران تمام شدنی نیست .

بازی در کنار چه بازیکنی را بیشتر ترجیح می دادی ؟
انتخابش مشکل است اما گواردیولا را در تیم ملی ترجیح می دادم . در زمین مربی بود . او روی اولین گل ملی من نقش موثری داشت .

رئال مادرید چطور ؟
لیست بلند بالایی است و انتخابش مشکل است . شاید ردندو چرا که خیلی در کنارش بودم و شبهای زیادی در کنار وی خوابیدم ، حتی شاید بیشتر از همسرم در کنار او خوابیده باشم (می خندد) . اما بازیکنانی همچون سانچیس ، هیرو ، کندو و آلکورتا هم هستند .

دوست داری که چطور در اذهان بمانی ؟
زمان نشان خواهد داد . می خواهم که همه بدانند که به عنوان یک فرد حقیر تمام داشته هایم را برای این باشگاه گذاشته ام و به همه احترام گزارده ام .

هنوز شماره هفت رئال مادرید هستی . چه گفته ای برای هم تیمیت که این شماره را انتخاب خواهد کرد داری ؟
شماره هفت رئال مادرید همیشه سمبلیک بوده و بازیکنان بزرگی آن را به تن کرده اند . بدون شک هم تیمی بعدی نیز همین گونه خواهد بود مگر این که این شماره نابود شود . هفت بر تن خوانیتو ، آمانسیو و بوتراگ.ئنو بوده و بازیکن بعدی که هفت را بپوشد هم فوق العاده است . مهم شماره نیست ، مهم احیای ارزشهاست . نه تنها از نظر بازی بلکه باید از نظر شخصیتی نیز توان بالایی داشته باشد .

می دانی که هفت در شالکه بر تن یک چینی است ؟
(خنده با صدای بلند) شماره زیاد مهم نیست . اگر باشگاه آن شماره را به من داد می پذیرم وگر نه شماره دیگری را انتخاب می کنم . با آن چلسی صحبت می کنم تا بتوان این مسئله را حل کرد .

نظرت در مورد انتقاداتی که از تو می شد چیست ؟
این انتقادات موجب پیشرفت من می شد . هیچ وقت آنها را به دل نگرفته ام .

در این تصمیم با دوستت لوئیز فیگو مشورت کردی ؟
با او زیاد صحبت کردم و شنبه با او بودم و درسهای زیادی از او گرفتم

هیچ وقت احساس کردی که باشگاه ترجیح می دهد تو نباشی ؟
نه اصلا ، رئال مادرید به من آزاذی مطلق داد .

Los Anseleig
08-13-2010, 18:40
مرجع خبری رئال مادرید: شماره 7 اسبق رئال مادرید آماده شروع فصل با تیم جدیدش است .
رائول گونزالس ، مهاجم اسپانیایی شالکه در مصاحبه با بیلد گفت که ریسک ماندن در رئال مادرید و نشستن روی نیمکت " آسان تر " بوده است .
رائول گفت که "حمایت خوزه مورینیو ، مربی رئال مادرید را داشته ام تا در مادرید بمانم اما می خواستم که به چیز مهمتری دست یافتم . اگر حالا نه ، پس چه زمانی ؟ البته قلبم هنوز با رئال مادرید است ."
این بازیکن که تنها دو بار برای تیم جدیدش بازیک دهر است به "بالا بردن قهرمانی بوندسلیگ با شالکه پس از 50 سال بدون جام بودن" خوشبین است .
او در این مصاحبه گفت که در هفته های اول حضورش در آلمان در جستجوی پیدا کردن خانه ای در نزدیکی دوسلدورف بوده است ، جایی که در آن "احساس آرامش " می کند .
این بازیکن افزود :" می خواهم که از دوره جدید زندگیم لذت ببرم "
رائول همچنین از ابراز علاقه فلیکس ماگات ، مربی شالکه "شگفت زده " شده است و در زمان دیدن هم تیمی های جدیدش "احساساتی" شده است .
این بازیکن اسپانیایی در مورد آنالیز بوندسلیگا گفت که مدعی اصلی بایرن مونیخ است "اما چند تیم دیگر نیز در رقابت با آنها هستند ."
بازیکن سابق رئال مادرید گفت :" فکر می کنم که تصمیم بسیار خوبی گرفتم و فوتبالم را در این جا به اتمام خواهم رساند ."

Los Anseleig
10-21-2010, 12:54
مرجع خبری رئال مادرید:مرحله ی سوم دور گروهی بازی های چمپین لیگ با 8 دیدار به پایان رسید.

به نقل از سایت گل دیدارهای مرحله گروهی لیگ قهرمانان امشب در گروه b دنبال شد و اینتر و توئنته توانستند حریفان خود را ببرند.

لیون در خانه بنفیکا را دو بر صفر شکست داد. ابتدا در دقیقه 21 میشل باستوس روی یک ضربه کرنر، تیر دروازه حریف را به لرزه درآورد و در برگشت، توپ را روی دروازه سانتر کرد تا جیمی بریان با ضربه سر گل اول را بزند.

در دقیقه 43 نیکولاس گایتان از بنفیکا با دریافت کارت زرد دوم اخراج شد.

لیون در دقیقه 52 به گل دوم رسید. ضربه بریان به تیر دروازه برخورد کرد و او در برگشت آن را برای لیساندرو لوپس ارسال کرد. ضربه اول لوپس برگشت داده شد اما خود او در نهایت آن را وارد دروازه کرد.

در دیگر دیدار این گروه، شالکه با سه گل هاپوئل را شکست داد. ابتدا روی پاس خورادو که هونتلار به شکلی عالی از مسیر توپ کنار رفت، رائول توپ را گرفت و آن را به گل تبدیل کرد.

سپس در دقیقه 58، روی پاس ایوان راکیتیچ رائول شصت و هشتمین گل خود در لیگ قهرمانان را زد و با رکورد گرد مولر مساوی کرد.

خورادو در دقیقه 68 و روی پاس هونتلار با ضربه‌ای دیدنی گل سوم را زد.

شختر در دقیقه 90 روی به هم ریختگی مدافعان شالکه دروازه شالکه را گشود.

لیون، شالکه، بنفیکا و هاپوئل با 9، 6، 3 و صفر امتیاز در رده‌های اول تا چهارم هستند.

Los Anseleig
10-23-2010, 20:49
مرجع خبری رئال مادرید : رائول ، شماره هفت اسطوره ای رئال مادرید ، صحبتهای جالبی در مصاحبه با بیلد انجام داد .
رائول گونزالس ، بازیکن سابق رئال مادرید که اکنون در شالکه بازی می کند گفت که به لطف مربی جدیدش ، پنج سال جوان تر شده است . این بازیکن حالا توانسته که رکورد تعداد گلهای زده در رقابتهای اروپایی را به نام خود ثبا کند .
این بازیکن 33 ساله در مصاحبه با بیلد گفت :" احساس می کنم که خیلی جوان تر شده ام ، حداقل پنج سال . علت اصلی آن تمرینات سخت فلیسک ماگات بوده است و همین طور این که نسبت به رئال مادرید خیلی بیشتر بازی می کند ."
رائول گفت که از گل شماره 70 خود "خیلی خوشحال " است . او این گل را در پیروزی شالکه برابر هاپوئل تل اویو در چمپیونزلیگ به ثمر رساند .
او البته گفت که بازیکنانی همچون لیونل مسی و کریستیانو رونالدو "هنوز خیلی جا دارند " و "می توانند رکورد من را بشکنند . "

Zid@ne
11-02-2011, 16:54
بدون شک بازیکنی که تا حد توان برای رئال مادرید بازی کرد رائول گنزالس اسپانیایی بود . که رئال بیشتر قهرمانی های خودشو مدیون اونه . و با افتخاراتی که کسب کرد تبدیل به یکی از اسطوره های بیدلیل تاریخ رئال شد.

Galaxy
01-03-2012, 20:36
دو تا مهاجمی که هیچوقت ندیدم تو محوطه جریمه توپ خراب کنن یکی رائول افسانه ای بود که نیازی به تعریف و تمجید نداره یکی هم نیستلروی یادش بخیر چه گلای چیپی میزد به بارسا

hamidom
03-01-2012, 17:44
عشق است raul :chakerim:

شیما کاکا 22
04-12-2012, 16:41
یه دونه بوده و هست... یادش به خیر... یکی از دلایلی که فن رئال شدم اون موقعااااا رائول و البته مورینتس بودن...
یادم نمیره اون دوران خوش زندگی....

Los Anseleig
04-21-2012, 12:25
هر چی میکشیم از ایت فلورنتینو پرزه تا اومد رائول افسانه ای رو فروخت.بارساییا از بازیش تعصبش هراس داشتن.واسه امشب یه رائول میخوایم که متاسفانه نداریم

42d3e78f26a4b20d412==