PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بن عطیه: تبانی داور و رئال مادرید

Zahra99
05-07-2020, 00:14
مدافع مراکشی با یادآوری پنالتی جنجالی دیدار رئال مادرید و یوونتوس در لیگ قهرمانان اروپا به تیم اسپانیایی کنایه زد.
به گزارش ایسنا و به نقل از آس، مهدی بن عطیه هنوز دیدار جنجالی رئال مادرید و یوونتوس که دوسال پیش در لیگ قهرمانان اروپا برگزار شد را فراموش نکرده است.
مدافع مراکشی که اکنون در الدوحیل قطر بازی می‌کند آن شب را به یادآورد و گفت: پس از شکست ۳ بر صفر در بازی رفت احساس خوبی نداشتیم اما بازگشت رم برابر بارسلونا را دیدیم و انگیزه گرفتیم. در سانتیاگو برنابئو یک بازی فوق‌العاده به نمایش گذاشتیم.
مدافع پیشین یوونتوس در ادامه اظهار کرد: کریستیانو رونالدو از الکس ساندرو عبور کرد و یک سانتر خطرناک کرد، لوکاس وا$$$ تصور می‌کرد پیش رویش تنها جانلوئیحی بوفون است و متعجب شد.
تمام تلاشم را کردم تا با او تماسی نداشته باشم اما هنگامی که به من برخورد کرد به زمین افتاد. داور آن صحنه را پنالتی اعلام کرد و رونالدو گل پیروزی رئال مادرید را به ثمر رساند.
بازیکن مراکشی در این رابطه اظهار کرد: زمانی که در لحظه آخر چنین پنالتی اعلام می‌شود مشخص است دلیلش چیست. می‌دانستیم هنگام رویارویی با رئال مادرید در لیگ قهرمانان چنین اتفاق‌هایی رخ می‌دهد.
مطالب سلامتی و ورزش را از سالم زیبا ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) دنبال کنید.

بن عطیه درباره آن فصل و شکست برابر ناپولی صحبت کرد و گفت: روزهایی سختی برای من بودند. بازی خوبی به نمایش گذاشتم. در وقت‌های اضافه از کولیبالی جا ماندم. سه روز پیاپی نتوانستم بخوابم. آن شکست موجب شد رابطه بن عطیه با آلگری سرمربی بد شود. بازیکن مراکشی در این رابطه اظهار کرد: آن روزها در تمرینات سرمربی من را از ترکیب اصلی کنار می‌گذاشت و این موضوع باعث شد به من آسیب برسد. من تنها کسی بودم که پس از بازی با ناپولی کنار گذاشت. احساس می‌کردم به من خیانت شده است.

مطالب خواندنی بیشتر:
بی حسی در پایین زانو و روش های درمان ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
خوارص ویتامین ای برای مردان ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
معجون آب کرفس و هویج ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

emenads125
05-21-2020, 11:03
اینا کم میارن گیر میدن به رئال مادرید

42d3e78f26a4b20d412==