PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : طرفدار چه بازيكني هستيد ؟ چرا ؟

A7000
09-25-2009, 13:00
سلام.:bia baghalam: سريع بريم سر اصل مطلب :khelal dandoon:ما اين تايپك رو ايجاد كرديم تا شما بتونين دليل اينكه طرفدار ......هستيد رو بگيد.:nishkhand:

A7000
09-25-2009, 13:13
1.اول خودم من طرفدار كرس رونالدو هستم چون باهوشه تكنيكيه شوت زنه سر زنه عيبش هم اينكه مغروراماغرورش بجاست چون بهترين بازيكن حال جهانه:ohum: 2.من طرفدار ابراهيموويچ هستم چون كه همون خصوصيات كريس روداره اما كم تر تا زه مغرور هم نيست (چون افتخاري نداره كه براي اون مغرور باشه):nishkhand:3.من طرفدار كارشما هستم چون مثل كريس بازي ميكنه تو بعضي وقتها هم بهتر (از نظر حركات تكنيكي):yes:.

perspolis419
09-25-2009, 23:36
مسي برا انعطاف بالا قدرت دريبل بالا همه جوره فعاله تو هر پستي ميتونه بهترين باشه
كركيچ برا اينكه شبيه مسي بازي مي كنه
سيلوا برا اينكه اگه از پشت سر بش نگا كني شبيه كركيچ هست

mansi
09-26-2009, 12:39
اول باید بگم من همه فوتبالیستها رو دوست دارم غیر از آرژانتینیها و استقلالیها (هوادارهای این دو تیم گوشهاشونو بگیرن)

ازشون متنفرم :ogh: (ببخشید خوب هر کسی یه نظری داره دیگه!)

من طرفدار دیوید بکهام هستم. ضربه کاشته زدنش... سانترهای دقیقش... جا گیری مناسبش... هوش و تجربه ش و...

و البته فقط طرفدارش نیستم عااااااااااااااااااااشقشم . از 10 سالگی و الان 25 سالمه. :love:

alexandre dasilva
12-16-2009, 03:27
الکساندر رودریگز داسیلوا ( پاتو ).
من عاشق شوچنکو بودم که از میلان رفت و 7 رو به پاتو داد. پاتو هم با سن کمش خیلی خیلی خیلی باتجربه نشون داده و یه گلزن حرفه ای حساب میشه و بوریلو آقای گل 2 فصل پیش سری آ و اینزاگی آقای گل اروپا رو نیمکت نشین خودش کرده. امید دارم که 2 شاید هم 3 سال دیگه 100% صاحب توپ طلا باشه.
که البته توپ طلا رو دو سال متوالی از آن خودش خواهد کرد.
ضربه آزادهای خوبی هم میزنه از ضربه گلش به زوریخ در جام یوفای پارسال دوستداران به فوتبال آگاه هستن.
زیاد کاشته نمیزنه چون کسایی در میلان هستن که قبل او این نوع ضربات رو بزنن.
مثل پیرلو و رونالدینیو.

ولی هنوز پاتو بهترین بازیکن جهان نشده و من پیرلو رو شایسته این مقام میدونم.

راستی پاتو پدیده جام جهانی میشه.:eyvalla:

Los Anseleig
12-16-2009, 12:24
من از طرفدار کاکا هستم،چون
1-از سبک بازی کردنش خوشم میاد.
2-مغرور نیست.
3-آدم مذهبی است.
4-بعد از زدن گل اول خدا رو شکر میکنه.:real:

mohamadnasre
12-16-2009, 12:29
فقط و فقط
كاپيتان محرم نويد كيا
چون وطن پرسته و فقط تو تيم شهر خود بازي ميكنه
:flowerysmile::flowerysmile::flowerysmile::flowery smile::flowerysmile::flowerysmile::flowerysmile::f lowerysmile:[Only Registered And Activated Users Can See Links]

raul
12-16-2009, 18:08
رائول به خاطر اخلاق رکورداش کاپیتانیش ....

frank_lampard
12-17-2009, 13:21
لمپارد چون کلا با همه چیش حال میکنم.

King Kenny
12-17-2009, 14:00
اول از همه از بازيكناني كه به شدت ازشون متنفرم ميگم
با عرض پوزش از ابراهيم عزيز ولي تا سر حد مرگ از روني بدم مياد چون كلا هم تو اورتون بازي كرده هم منچستر و هم اين كه درباره ي ليورپول حرفهاي زيادي زده
دوم هم از رونالدو خيلي بدم مياد(با عرض شرمندگي از طرفداراش)
ميرسيم به جرارد و جيمي كرگر كه مظهر تعصب هستن
از بنايون خيلي خوشم مياد
همينطور بابل
هنوز هم از ژابي آلونسو خوشم مياد ولي محبوبيت گذشته رو برام نداره
كلا هر كي كه تو ليورپوله خشم مياد ازش

Chelsea FC
12-17-2009, 22:10
با عرض سلام
من عاشق همه بازیکنان چلسی هستم و فقط یه بازیکن در جهان هست که تو چلسی نیست ولی من خوشم ازش می یاد اونم هیگواین هست مهاجم رئال
بازیکنانی که نفرت ازشان دارم=
1 کریس رونالدو
2 رونی
3 زلاتان

dany1234
12-19-2009, 21:59
من عاشق بازیکنهای بایرن هستم خودتونم دیدین دیگه یوه رو سوسک کرده بودن از تو بازیکنهای باین از فرانک ریبری و بازیکن قدیمیه اشتفان افمبرگ خیلی خوشم میاد بدونه هیچ دلیله خاصی

King Kenny
12-20-2009, 14:06
حداقل ميخوايد پستي رو پاك كنيد خبر بديد

Chelsea FC
12-20-2009, 15:42
حداقل ميخوايد پستي رو پاك كنيد خبر بديد

کی پست شما رو پاک کرده؟ chomagh

malakjan
12-27-2009, 02:18
سلام من می گویم فقط کاکا چون تا وقتی که در میلان وهر تیم دیگه ای بود از جون مایع می گذاشت وبهترین بازی خود را میکرد.:toop:

saiede
12-27-2009, 16:20
ازفوتبالیست های ایرانی فقط جوادنکونام چون بهترازاون نیست و از فوتبالیست های خارجی لیونل مسی

ch.100%
12-29-2009, 15:58
لمپارد چون غیر از اینکه بازیکن خیلی خوبیه بازیش جوانمردانه است و اهل تمارض نیست و به تیمش وفادار هست:afarin:

Gladiature_Roma
12-29-2009, 19:04
[quote=s.benitez;5948]اول از همه از بازيكناني كه به شدت ازشون متنفرم ميگم

با عرض پوزش از ابراهيم عزيز ولي تا سر حد مرگ از روني بدم مياد چون كلا هم تو اورتون بازي كرده هم منچستر و هم اين كه درباره ي ليورپول حرفهاي زيادي زده
دوم هم از رونالدو خيلي بدم مياد(با عرض شرمندگي از طرفداراش)
ميرسيم به جرارد و جيمي كرگر كه مظهر تعصب هستن
از بنايون خيلي خوشم مياد
همينطور بابل
هنوز هم از ژابي آلونسو خوشم مياد ولي محبوبيت گذشته رو برام نداره
كلا هر كي كه تو ليورپوله خشم مياد ازش[/quote

(ميدونستي بنايون اسرايليه)
خب اسرائیلی باشه! چه ربطی داشت؟ :soal:
من بی صبرانه منتظر پاسخ شما هستم که اینکه بنایون اسرائیلی هست چه ربطی داره تا کسی از اون خوشش نیاد! آیا ملیت یک فرد ، اون فرد رو زیر سئوال میبره؟
مگه خون ما پر رنگ تر از بقیه مردم دنیاست؟:fek konam:

Derby
12-29-2009, 20:55
از دوستان عزيز خواهش مي كنم كه به موضوع تاپيك ها دقت كنند و بحث ها رو به حاشيه نبرند. تا مجبور به پاك كردن پست ها نشيم
موفق باشيد :rose:

Gladiature_Roma
12-29-2009, 22:30
طبق گفته مدیر سایت ، تایپیک رو به حاشیه نمیبرم اما از آقای a7000 میخوام که حتما جواب من رو توی پروفایلم بده!
واسه اینکه اسپم نشه!
من از توتی خوشم میاد!
واسه اینکه از نظر من توتی یک اسطوره بزرگ توی تاریخ فوتبال است!

A7000
12-31-2009, 16:22
حرف شما درسته من اون پست رو پاك كردم و من براي اين جواب شما رو دير دادم جون من فقط پنجشنبه جمعه ميام تو سايت (براي مدرسه) و از همه عزر خواهي مي كنم از جمله يكي از خودت و يكي هم از دربي جون از خودت بخواتر حرف نزاد پرستانم و از دربي براي اينكه قوانين سايت رو نقص كردم و حرف سياسي زدم.

malakjan
12-31-2009, 16:45
سلام من هم طرفدار کاکا هستم چون تا وقتی در میلان تیم مورد علاقه من بود از جون مایه می گذاشت وبهترین گل ها را زد و تا الان بازیکن خوبی بوده.:bia inja::milan:

CR79
02-06-2010, 17:59
:ey babaaa::ohum::toop:من از كريستيانو رونالدوخوشم مياد چون از وقتي 18 سالش بود بازيهاش رونگاه ميكردم

C R 7 9
02-11-2010, 11:28
من طرفدار کریس رونالدو هستم.چون هم تکنینکیه هم سرزنه هم شوتزنه هم سرعتیه هم استاد ضربات ایستگاهی و... کلا بازیکنانی با این مشخصات تو فوتبال کم پیدا میشه.:chakerim:

DaviD7VillA
02-12-2010, 12:28
faghat david villa . hich bazikoni mesle un moghiyat shenas nist

ph!LIP
02-12-2010, 16:50
کریستینو رونالدو چون هم تکنینکیه هم سرزنه هم شوتزنه هم بالا ترین سرعتو تو فوتبال جهان داره ضربه ایستگاهی هاش که حرف نداره قدرت بدنیشم بالاست هاه کی هست تو جهان که ان خصوصیاته داشته باشه بهدم از شانسه بده ما مسی بهترین بازیکن میکنن چراشو فقط خودشون میدونن واقعن که ...

ghermez2k
02-13-2010, 14:00
کریستینو رونالدو چون هم تکنینکیه هم سرزنه هم شوتزنه هم بالا ترین سرعتو تو فوتبال جهان داره ضربه ایستگاهی هاش که حرف نداره قدرت بدنیشم بالاست هاه کی هست تو جهان که ان خصوصیاته داشته باشه بهدم از شانسه بده ما مسی بهترین بازیکن میکنن چراشو فقط خودشون میدونن واقعن که ...

قربونت برم داداش که هر چی ما خواستیم بگیم تو گفتی...فقط کریس چون....داداش فیلیپ گفته

WALK ALONE
02-13-2010, 14:47
شك نكنيد بهترين مهاجم دنيا تورسه ( و البته خوشگل ترين) :love:
بهترين هافبك وسط دنيا هم جرارد ( والبته با تعصب ترين):eyvalla:
بهترين هافبك دفاعي ماسچرانو ( و البته خشن ترين) chomagh
و بهترين تيم دنيا ليورپول ( و البته محبوبترين) :yes:

♥♥ZLATANA167♥♥
02-14-2010, 18:05
من فقط ابراهیم اویچ:rose:
چون هم بهترین سر زن دنیاست ...چون بهترین مهاجم شوت زن دنیاست .....چون قدرت حفظ توپش عالیه ...........سرعتش هم به موقعش میشه مسی.......چون ایستگاهیاش عالیه ......
خلاصه همه چیزش عالیه ومن می پرستمش

aftabgardon
02-16-2010, 13:31
من زیدان رو دوست دارم بخاطر اینکه تو همه چی تک بود

feri71
04-06-2010, 21:23
فرانچسکو توتی _ اینکه دیگه پرسیدن نداره چون یکی از برترین گلزنان تاریخ سری آ هست .رم در موقع بود و نبود کاپیتان توتی زمین تا آسمون فرق داره .ضربات آزادش که شهره ی خاص و عام هست،پاسهاش که حرف نداره،هر پاسش میتونه یه موقعیت گل باشه و پنالتیهاش رو هیچ دروازه بانی نمیتونه بگیره .از مباحث فنی که بگذریم ویژگی های اخلاقی بی شماری داره یکیش این که با این که از تیمهای بزرگی چون میلان و رئال پیشنهاد داشت اما باز هم در رم موند تا در تیم محبوبش یعنی آاس رم:love:بازی کنه همیشه سعی می کنه که به هیچ بازیکن یا تیمی بی احترامی نکنه اینها فقط ذره ای از خصوصیات کاپیتان جالوروسی هست:shogh:

DaviD7VillA
04-07-2010, 09:53
فقط داوید ویا!
خیلی ماهه!
گلزن قاهریه!
من عاشقشم!

AlexDelpiero
04-07-2010, 15:56
من عاشق بازیکنهای بایرن هستم خودتونم دیدین دیگه یوه رو سوسک کرده بودن از تو بازیکنهای باین از فرانک ریبری و بازیکن قدیمیه اشتفان افمبرگ خیلی خوشم میاد بدونه هیچ دلیله خاصی

دمت گرم داداش!!!!!
اگه مرد بودید وقتی یووه تو اوج بود می بردین
الان یووه در نقاحت به سر می بره والا بایرن که پشه ای بیش واسه یووه نیست.
فقط یووووووووووووووه
فقط الکس

AlexDelpiero
04-07-2010, 16:01
آله:love::love::love::love::love::love::love:
دلیلش رو فکر کنم همه میدونند
تعصب
هوش
تکنیک
محبوب ترین فرد ایتالیا
با اخلاق
سخت کوش[Only Registered And Activated Users Can See Links]
.
.
.

MOHAMMAD ALI
04-07-2010, 17:53
سلام
مسی دلیلش همیشه حال رئالی ها رو می گیره

David7
05-25-2010, 18:45
داوید ویا سانچز
بدلیل این که تمام خصوصیات یک مهاجم گل زن رو داره:eyvalla:

milad_1369
05-25-2010, 19:45
رونالدو برزيلي...................................... ..........................خلاصه اخر فوتبال يعني اون

ducks
05-26-2010, 18:02
فوتبال یعنی جرارد:love:[Only Registered And Activated Users Can See Links] images

Catalon
05-26-2010, 19:41
سلام

من نیز طبق معمول ژاوی رو عاشقشم

sasahmad11
05-26-2010, 20:19
من نیزهمش لمپارد رو عاشقشم

AlexDelpiero
05-26-2010, 21:22
دوستان یادتون رفته دلیل اینکه چرا این بازیکن رو به عنوان بازیکن مورد علاقه تون انتخاب کردین بگین.

Real Ronaldo
05-26-2010, 21:25
کریس رونالدو _دلایل
خوشتکنیک
خوش استیل
خوش اخلاق
موئثر وغیره...

Little Caesar
07-01-2010, 12:39
سريع ميرم سراغ اصل مطلب.
من از مسي و كريس و تورس و .... نميدونم از ازين بچه سوسول ها متنفرم چون تو لندن بهترين ها رو داريم !!:eyvalla:

من طرفدار ميشائيل بالاك نيستم.بطور وحشتناك عاشقشم و هميشه تو رويا هام باهاش سير ميكنم.
عمو بالاك رو به دلايل زير دوست دارم:
1-نماد تضاد و قدرته
2-سبك بازيش
3-كاملا در خدمت تيمه
4-خلاقييت ،با هوش بودنش ، قدرت بدني ، شوت هاي مرگ بار و ....
5-مغرور نبودن (برعكس تصور خيلي ها )
6-آلماني بودنش ، شماره 13 ، تجربه
7-دوپا بودنش و توانايي بازي در همه سمت هافبك ها

zahra22
07-01-2010, 13:49
ریکی کاکا
چون بااخلاقه
باتکنیکه
چشم نواز بازی میکنه
سخت کوشه
بعد از کاکا هم تورس و کریس رونالدو و فابرگاس جانم الهی که نره بارسلونا وگرنه مثله آنری خرابش میکنن
درضمن مسی جزء بازیکن ها حساب نمیشه فعلا هم برید دعا بجون هیگواین بکنید که نذاشته تا حالا حذف بشید مسی چیکارس تو تیم

رونالدو9
07-01-2010, 16:19
کریس رونالدو :
1-تکنیک

2-ضربات آزاد

3-قدرت بدنی

4-کلآ منحصر به فرد...

و همچنین کاکا...

زهرا جون خیلی باهالی

[Only Registered And Activated Users Can See Links]

rolan
07-01-2010, 16:58
طرفدار داش کریس به دلیل این که با توجه به شرایط سخت خانوادگی در دوران کودکی مثل مسی و رونالدینیو و مارادونا و ..... تونست خودشو به عنوان بهترین فوتبالیست جهان معرفی کنه... به همین دلیل عاشق فوتبالیست ها هستم چون این قدر با عرضه هستن که از فرش به عرش برسن.... :afarin: دلیل انتخابش سبک بازیشه...
و داش رونی که نماد قدرت وتعصبه و کلا همه جوره باهاش حال میکنم...... :eyvalla:

FoRLaN
07-01-2010, 19:44
خوب 100% من ديگو فورلانو دوس دارم و عاشقشم و از زماني كه تو من يو بود دوسش داشتم تا الان كه داره جوابه زحماتشو ميگره و....

دلايل :

1) از خوش تيپ بودنش نگو كه تهشه

2) يه محاجم شش دانگ هست كه از پس اكثر دفاعهاي دنيا ر اومده

3) از هر دو پا ميتونه 100% استفاده كنه

4) فوقالعاده كم هاشيه

5) نديدم مغرور باشه
.
.
.
.

saman_red
07-26-2010, 14:43
دنیا شیث رضایی:chakerim:
به خاطر عشق و تعصب به پرسپولیس که دیگه تو این دوره و زمونه تعصب به پیراهن کم گیر میاد

دارو ندارم عمو شيثه عمو شيثه
همه كس و كارم عمو شيثه عمو شيثه

تيغ برنده عمو شيثه عمو شيثه
شير درنده عمو شيثه عمو شيثه
هميشه برنده عمو شيثه عمو شيثه
غد و يه دنده عمو شيثه عمو شيثه

دواي دردم عمو شيثه عمو شيثه
دورت بكردم عمو شيثه عمو شيثه

perspolis419
07-26-2010, 19:31
کریس رونالدو _دلایل
خوشتکنیک
خوش استیل
خوش اخلاق
موئثر وغیره...
خوش اخلاق؟ واقعا گفتين خوش اخلاق؟ جدي جدي گفتين خوش اخلاق؟!!!
همه ي كارشناسا به اتفاق ميگن كه خوش اخلاق نيست چه تو زمين چه بيرون زمين،با ديدن يه بازيش هم مشخصه كه خوش اخلاق نيست.توصيه مي كنم بيشتر فوتبال ببينين
بازيكن هم مسي
بعدش بويان كركيچ و داداش شيث

مستر آبی
07-26-2010, 19:36
فقط فابیو
به خاطر قلبه آبیش و تکنیک خیره کنندش!
خدا از سره تقصیرات واعظ نگذره که باعث شد بره سپاهان!
بعد از فابیو من میگم خودم :toop:چون خودم رو خیلی دوست دارم!!
نگین چه از خود راضی یا چقدر خود پسند چون شوخی کردم!!!:ghelyon:

ِDAVID VILLA
08-17-2010, 13:32
david villa
چون
گلزن-تکنیکی-خوش اخلاق-خوش تیپ-واز همه مهم تر اینکه اسپانیایی تو بارسا باز می کنه

hossein5000
08-18-2010, 03:32
فقط ایکر وفادار
مردش هم بهتره ویکتور والدزه
درضمن هیچ بدی هم نداره:gozaresh:

Rames
08-18-2010, 11:43
پیتر چک :واکنش های خیره کننده (تا قبل از مصدومیت خیلی بیش تر بود طوری که هیچ دروازبانی به گرد پاش نمیرسید)-با اخلاق بودن-استیل خیلی زیبا-کنترل خوب و راهنمایی مدافعان تیم-از کشوری یه دروازبان به عرصه فوتبال حرفه ای وارد شده که زیاد امکانات خوبی نداشته و فقط به استعداد پیتر بر میگرده-خوش قیافه-خوش تیپ-هرکدام از این دروازبانایی که ادعا بهترین رو دارند اگه اون ضربه ی هوت به سرشون خورده بود الان خونشون خوابیده بودن اگر هر سال با مصدومیت های زیادی دست و پنجه نرم میکردند الان سر حال تو دروازه نبودند-نسبت دروازبان های خوب دیگه سن کمتری داره و فرصت پیشرفت بیش تری داره و ...

بقیه بازیکنا رو هم بعدا میگم مثل لمپارد - تری-تورس-فورلان

MAXE
08-18-2010, 11:50
ویا:به خاطر تکنیک،خوش اخلاق بودنش و درخشش تو جام جهانی بهترین بازیکنه

Amin0098
08-19-2010, 00:41
فقط فورلان بعدش هم والدز

عبدالوحيد
08-19-2010, 01:11
كاكا بازيكن بريزيلي حركات زيبا

moricr7
07-20-2011, 17:20
الان بحث اصلی بهترین بازیکن دنیا بین رونالدو و مسی هست دیگه بقیه بازیکنا در حد این دو تا نیستن ولی مقایسه مسی و رونالدو کار بیار سختی هست
من میگم رونالدو بهتر از مسیه اول به خاطر این که بازی رونالدو متکی به بازیکنی نیست بعد این که از لحاظ سرعت و قدرت بدنی و سر زنی و شوت زنی بهتر از مسی هست
یه کارشناس فوتبال گفته بود اگه مسی و رونالدو با هم تو یه دو 500 متری مسابقه بدن 100 متر اول مسی جلوتره ولی از 100 متر دوم تا آخر رونالدو جلو میفته
در مورد شوت ها هم باید بگیم دقت شوت های مسی بیشتر از رونالدو هست ولی قدرت شوت های رونالدو خیلی بیشتره یعنی اگه رونالدو و مسی هر کدوم تو یه بازی 10 تا شوت بزنن از 10 تا شوت مسی 8 تاش تو چارچوبه ولی برای رونالدو 6 تاش.از8 تا شوت تو چارچوب مسی ممکن 3 تاش خطرناک باشه ولی از 6 تای رونالدو 4 تاش خطرناک خواهد بود از نظر اساتیل هم باید بگم بسیاری از کارشناس ها کریس رونالدو رو خوش استایل ترین بازیکن تاریخ فوتبال انتخاب کردن

مورینیو...
07-20-2011, 18:18
طرفدار بازیکنان جوان و آینده دار به علاوه ی اوزیل و کاکا.
در رساندن توپ به مهاجمین اوزیل و کاکا تو دنیای فوتبال بهترین اند.
دقیق , پرسرعت , خونسر د , بااخلاق , خلاق و... .

sina acm
08-17-2011, 01:47
gattuso چون هروقت ازدست داور یا تیم حریف عصبانی میشه اونو میزنه دل ادم خنک میشه

David Sina
08-17-2011, 08:38
لیونل مسی

دلیلشو همه میدونند !!! پر تلاش / وفادار / با اخلاق / فروتن

ale10forever
08-17-2011, 10:02
لیونل مسی

دلیلشو همه میدونند !!! پر تلاش / وفادار / با اخلاق / فروتن

دقیقا منم به همین دلایل عاشق الکسم به نظرم مسی ورژن جدید دل پیرو تو دنیای فوتباله با این تفاوت که راه موفقیتش از الکس خیلی هموارتره

David Sina
08-17-2011, 10:06
دقیقا منم به همین دلایل عاشق الکسم به نظرم مسی ورژن جدید دل پیرو تو دنیای فوتباله با این تفاوت که راه موفقیتش از الکس خیلی هموارتره

آره .....منم الکسو دوست دارم ...... نه تنها در ایتالیا در کل جهان طرفدارای زیادی داره !!!

بازیکن با اخلاقه که محبوب میشه :yes:

hp2011
08-17-2011, 11:01
فقط رونالدو و کاکا.کاملترین بازیکنی که دیدم.ضربه ایستگاهی زن ماهر،هد زن،باسرعت ترین بازیکن دنیا،خوشتیپ،خوش استیل،گلزن،قدبلند و.............
خلاصه رونالدو و کاکا بهترینن

TAHACR7
08-17-2011, 13:11
من طرفدار رونالدو هستم چون خيلي بازيكن تكنيكي است

I♥LIVERPOOL
08-17-2011, 13:52
من زندگیم لیورپوله.
دلیلشم چیزی نیست چون ............................

Abdollah 202
08-17-2011, 14:33
Only Arsenal :love:
And
Robin Van Persei baghal:-

hapali
08-17-2011, 14:36
فقط رونالدو و کاکا.کاملترین بازیکنی که دیدم.ضربه ایستگاهی زن ماهر،هد زن،باسرعت ترین بازیکن دنیا،خوشتیپ،خوش استیل،گلزن،قدبلند و.............
منم عشق کریس رونالدو هستم.یه بازیکن کامله...

mamaliss
08-17-2011, 15:36
only messi
دیگه چرا نداره، فکر کنم همه میدونن

joooooooooone
08-17-2011, 16:58
البته من با رونالدو زیاد موافق نیستم خیلی مغروره قیافه هم نداره ولی خوش تکنیکه :ehem:
من فقط عشق کاکا هستم :love::love:
به نظرم بهترینه واین جوجه بازیکن(مسی)باید بره نوکریشو بکنه تا حداقل اندار=زه یه نصفه انگشت تکنیک یاد بگیره [Only Registered And Activated Users Can See Links]

David Sina
08-17-2011, 18:09
من زندگیم لیورپوله.
دلیلشم چیزی نیست چون ............................

از کی تاحالا لیورپول بازیکن شد ؟ :::::kl

گفتیم طرفدار چه بازیکنی هستی !!! نه چه تیمی !!:shogh:

Zidani
08-17-2011, 18:40
زیدان
چون تا دنیا دنیاست جھان ھیچ بازیکن دیگە ای بە خودش نمی بیند

پر افتخارترین تیم جھانە

آبي اناري
08-17-2011, 19:33
مسي ، چون علاوه بر تكنيك قشنگي كه داره بازيكن متواضعي هست مثلا مثل رونالدو ي رئال مغرور نيست.

Abdollah 202
09-04-2011, 16:53
T.Henry
Fabregas
Pires
Raul
veira
Adams
دل بيرو
بيرلو
(ببخشيد كه از يكي زياد شد تازه هنوزم داشتم اما روم نشد ديكه بكم)

عباسی
09-04-2011, 17:13
فرهاد مجیدی چون استقلالیه

alexdelpiero_10
09-04-2011, 17:46
سلطان ضربات آزاد alexsaderdelpiero

بخاطر وفا داریش عشقش به یوونتوس

ALI_JUVE
09-04-2011, 18:43
تو ایران داش علی کریمی چون عاشق بازیش هستم و همینطوربخاطر اینکه تو ایران رو دست نداره

تو جهان الکس دلپیه رو ، ترزگل ، کامورانزی، بوفون و تمامی وفادارانی که با اینکه یووه رو به دسته دو بردن اما تیم رو ترک نکردن و متنفر از همه اونایی که این تیم رو ترک کردن مثل ابراهیموویچ و ویه را و .... و

sina acm
09-04-2011, 21:30
Only Acmilan

only paolo Maldini

mohammadred
09-04-2011, 21:59
جرارد به خاطر همه چیش

mortezarm
09-04-2011, 23:37
اول همه که رائول چون تو همه چی فوق العادست چه فوتبالی چه غیر فوتبالی
بعد آقا کریس و بعدم کاسیاسو زیدان

nobody11
09-05-2011, 14:22
تو ايران فقط علي کريمي:
به خاطر دريبل هاي زيبا و به موقع..
بازيکن با غيرتيه و تحت هر شرايطي واسه تيم خوب بازي ميکنه(حتي چند دقيقه اي که واسه شالکه بازي کرد بازي قابل قبولي از خودش نشون داد و حتي بازي هاي پرسپوليس که هيچ کس به جز علي کريمي واسه تيم بازي نکرده)!!
فداکار: جون اگه احتمال گلزني خودش 70 درصد باشه ولي بازيکن ديگه اي موقعيت 97(100 درصدي وجود نداره يهو ديدي يارو يه متري دروازه کشيد بيرون) کريمي به همون بازيکنه پاس ميده!!
رک و بدون تارف: يادتون نرفته که به خاطر اعتراض به گاو هاي حوالي تمرينات تيم ملي در اتريش ديگه به تيم ملي دعوت نشد(قطبي نا مرد)
يا همين ماجراي پارسال که کل باشگاه استيل آذين رو سرويس کرد..
يه جورايي زير بار حرف زور نميره (زنده باد)
احترام به نظر مربي: تو شالکه علي رغم نيمکت نشيني هاي فراوان به ماگات اعتراض نکرد، تو استيل آذين با خواسته مربي خاجشون(که هيچي از يزرگي علي کريمي نمي دونست) تو دفاع بازي کرد!!
احترام و تشويق بازيکنان در بازي و تمرينات: اون سالي که کريمي از پرسپوليس جدا شد عليرضا محمد گفت که از اين جدايي خيلي ناراحته چون راهنمايي هاي کريمي باعث پيشرفتش ميشده!!
هم چنين حقيقي رو (اون موقع) خيلي تشويق ميکرده و در مورد تمرينات کان تو بايرن مونيخ ميگفته!!
توي يکي از بازي هاي تيم ملي چند سال پيش که مبعلي تازه دعوت شده بود يه ضربه ايستگاهي واسه ايران به دست اومد و علي کريمي اصرار داشت که ايمان بزنه!!
در مورد کاپيتاني و هدايت تيم که همه اونو ميشناسن حتي کيروش تو بازي با علي کريمي صحبت ميکرد و مورد اعتماد همه مربيانه و الانم دستاي پشت پشت پرده اون ته، آهان همون آخر آخر، باعث شده تو تيم ملي کاپيتان نباشه!!

خلاصه الکي به علي کريمي نميگن جادوگر!!
-----------------
ميخواستم در مورد زيدانم بگم که بمونه واسه يه وقت ديگه ، حوصله تايپشو ندارم!!

Wizard-8
09-05-2011, 14:37
تو ایران فقط جادوگر
چون بهترین بازیکن تاریخ ایران هست و بالادستش تا دنیا هست تو ایران نمیتونه بیادو..اگه اراده میکرد میتونست در کنار مارادونا و پله جز 3 بازیکن بر تر تمام تاریخ باشه ... اگه کسی تو این قضیه شک داره میتونه امضای منو دانلود کنه وکلیپهای کریمی تو همین سایت در برابر آلمان و رم و... رو ببینه

armanliverpool
09-30-2011, 20:48
اولا سلام ....
1- من از برادر فرانچسکو توتی خوشم میاد به خاطر عشقش به (رم) و البته بازیش که اگه تو این سن هم توپو بهش بدی عمرا از دست
نمیده .... به خاطر حرکاتش ... خندیدنش ...چرخوندن سر و گردنش همراه با لبخنداش .... دریبلاش که تو جوونیها والبته
الان هم بعضی وقتها میترکونه ...شوتاش هم که همه میدونن خیلی خوب میزنه و البته زربه های چیپش ... و مهمتر از
همه دعوایی بودنش که من عاشق این حرکتاشم ... حالا چه با بازیکنای حریف چه با داوره میدان ...

2- بعد میریم دنبال استیون جرارد هم که بازیکن خیلی شاخیه .... به نظر من اگه مسی و رونالدو تو این دوران جرارد
نبودن ... جرارد به عنوان بهترین بازیکن جهان انتخاب میشد ....(البته این نظر خیلیهای دیگه هم هست ...)
و به خاطر این که پاس های دور رو با سرعت خیلی بالا به یارش میرسونه ... شوت های فوق العاده سنگین و با ضرب زیاد
میزنه ...(که به نظر من اگه خودم تو دروازه باشم بهم شوت بزنه با دست بخوام بگیرم ....دستم اسیب میبسنه)
و با این قد والبته کل قامتش میشه گفت سرعت بسیار بالایی داره و مهمتر از هم از 10 سالگی تو تیم بزرگ لیورپوله ...

3- فرناندو تورس که تا وقتی تو لیورپول بود و بعد چند هفته زود تو تیم جا افتاد ..... حرکات با توپ زیبایی داره .... نه
اینکه زیاد تکنیکی باشه به خاطر اینکه تو زمین وقتی توپو بهش میدادن خیلی خوب میدونست به کدوم طرف فرار کنه
و ایا باید با دریبل زدن ... کمی معطل کنه تا یاراش برسن ..... بعد از این میرسیم به استوپ سینه هاش که واقعا عالی بودن
و الانم میشه گفت هستن ... شوت های دقیقی داشت و باید بگم دروازه رو خیلی خوب میشناسه ....

4- اندره ا پیرلو که یکی از هالفبک های شاخ روزگاره ....خیلی اروم و با حوسله بازی میکنه .... پاس هاش هم که میدونین
خیلی فنی و دقیق هست .... مخصوصا پاس های چیپ مانندش ....

بقیه هم نمینویسم چون خیلی طولانی میشه ...

Abdollah 202
10-25-2011, 23:20
1- تیری هانری
2-دنیس برگکمپ
3-روبین فن پرسی

David Sina
10-26-2011, 00:35
کسی که تو اخلاق و فوتبال تکه ................... لیونل مسی love::

ManUtd
10-26-2011, 05:53
كريس رونالدو
به خاطر اينكه واسه تيمم منچستر زحمت كشيد و بهترين خاطره هارو ازش دارم!
به خاطر اينكه از همه لحاظ با بقيه فرق ميكنه و بازيش هم منحصر به فرده!
به خاطر اينكه يه بازيكن كامله و همه معيارهاي بهترين بازيكن جهان رو دارهDeath::roz::

مورینیو...
10-26-2011, 12:19
بازیکنای مورد علاقه من این ها هستند: کاکا - سرخیوکانالس - فابیو کوئنترائو- نوری شاهین.
اما کاکا و کوئنترائو رو بیشتردوست دارم.بخاطر این ویژگی ها:
کاکا: سرعت , دقت , هوش , خلاقیت از خصوصیات این بازیکنه این بازیکن درپست خودش از بهترین های جهانه این بازیکن به راحتی و به زیبایی توپ رو از خط دفاع میگیره و به حمله میبره.آنچلوتی درموردش میگه: دیدن بازی کاکا منو به وجد میاره او یه پسر استثناییه.
کوئنترائو: من از این تیریپ بازیکنا خوشم میاد بازیکنی که مربی هرپستی بهش بده توانایی بازی کردن داره درآخرین مصاحبش گفت: من آماده خدمت کردن به رئال مادرید هستم و به مورینیو مدیونم اگر او هرپستی بهم بده بازی میکنم حتی اگر بگه برو درون دروازه! این بازیکن آدمو یاد آچارفرانسه میندازه.مورینیو درموردش میگه: فابیو رو فقط به یه دلیل به رئال آووردم و اونم بخاطر تواناییش دربازی تو همه جای زمین بود(چند پسته بودن)

LIONEL ESHGHI
10-26-2011, 13:21
لیونل مسی
ژاوی هرناندز
سرجیو آگوئرو
الکسیس سانچز
آندرس اینیستا
مسعود اوزیل
وین رونی
تیاگو آلکانتارا
علی کریمی

alielguaje
10-26-2011, 13:55
ژاوی و ویا بازی کنای مورد علاقمن زاوی بخاطر تعصب کاتالونیاییش ویا هم که از تو والنسا که بود ارزو میکردم بیاد بارسا

spiderkiller
10-26-2011, 14:57
مسی
ژاوی
سانچز
ویا
اینیستا

mohammad.nanaz
10-26-2011, 15:13
وسلی اشنادر واسه شوتای مرگ بارش:chakerim:mas:-

رویا
10-26-2011, 20:17
بهترین :rose: برترین :bia baghalam: وعالی ترین بازیکن :ahaaaaaa:
فقط فقط فقط فقط فقط فقط فقط مسی :-shad

R.BAGGIO.10
11-14-2011, 20:14
دلپیرو
به خاطر وفاداری و تکنیک و ضربات ایستاگاهی و کامل بودن افتخارات ملی و باشگاهیشه.
همچین بالزیکنی کی سراغ داره هیشکی دیگه.

AL1reZA
11-14-2011, 20:29
همه رئالی ها با دقت و باهوش هستند و نمی شه به راحتی از بینشون انتخاب کرد.
ولی خوب نام چندتاشونو میارم
کریستیانو رونالدو اوزیل کاکا هیگواین آلونسو و رونی
همه با دقت باهوش بازی ساز حرفه ای شوت زن و...هستند.

پوریا صبور
11-14-2011, 20:51
داستان انتخاب ندود برای من یه داستان زیباست برای من..
من وقتی خیلی بچه تر بودم اصلا از فوتبال خوشم نمیومد یا حتی بدم میومد..
رنگ سیاه و سفید رو دوست داشتم ولی نمیدونستم رنگ پیرهن یوونتوسه!!
بعضی اوقات هم تفریحی میرفتیم آزادی بازی پرسپولیسو نگاه کنیم..
ولی وقتی ندود اومد یوونتوس و یکم معروف شد همه میگفتن شبیه تو هست ولی من اصلا نمیشناختمش!!
کم کم با اون آشنا شدم و با شناختن اون کم کم فوتبالم شناختمولی باز هم فوتبال بازی نمیکردم..
اولین باری که فوتبال بازی کردم برای زمانی بود که یکی از داییم برای دیدن از کارخانه های خودرو سازی به تورین رفته بود و یه پیرهن 11 ندود برای من آورده بود و اولین بازی خودمو با پیرهن ندود که برام گشاد هم بود انجام دادم..
داستانم طولانی میشه اگه بخوام از دلایل دیگم بنویسم..

rozhan-chelsea
12-07-2011, 20:21
الساندرو دلپیرو چون همیشه واسه من نماد تعصب و وفاداری بوده... ولی بجز الکس که بعدشم الکس و الکس و بازهم الکس باشه لمپارد...

Fc Bayern München
12-07-2011, 20:32
کان بخاطر:

1-خوب دروازه بانی کردنش
2-پنالتی گرفتنش
3-اخلاقش
4-مذهبی است
5-هیچ وقت مغرور نم شود

amir-97
12-07-2011, 20:42
کریس رونالدو:eyvalla::eyvalla:
چون همه ی چیزهایی رو که یه فوتبالیست کامل باید داشته باشه داره

arshad08
01-13-2012, 15:56
فقط جــــــــــــــــــــــــ ـــــــادوگر

Ali Asgar
01-13-2012, 15:59
جادوگر
تعصب
غیرت
اخلاق
جوانمردی
تکنیک و . . . .

ArsalanBagheri
01-13-2012, 17:54
استیون جرارد
بخواطر تعصب ، غیرت ، جوانمردیش
و
از همه مهم تر
شوت های برق اسا و دقیق پنالتی زدنش

Abdollah 202
01-13-2012, 18:17
فقط تی تی:love:

زتده باد تیری هانری و روبین فان پرسی که تعصب خود را نشان دادند

زنده باد آرسنالroz::

AmirUtd
01-13-2012, 18:33
بهترین بازیکن فقط کریس رونالدو.

mohammad_444_0o
01-27-2012, 01:17
سلام دوستان
به نظر من علی کریمی+رائول گنزالس+زیدان+کاکا:ohum:
این ها علاوه بر فوق العاده بودنشون توی زمین اخلاق هم دارن و کارهای انسان دوستانه هم انجام میدن

لیورمیلان
01-27-2012, 22:53
والا یه مالدینی داشتیم که نه قبلا مثل اون اومده بود و نه خواهد اومد

Wizard-8
01-27-2012, 23:07
علی کریمی
به لحاظ خلاقیت وتکنیک فردی هیچ چیزی کمتر از امثال مارادونا و مسی و زیدان و ..... نداشت

فقط یک مشکل اساسی داشت و اونم اینکه متولد ایران بود

به قول ماگات اگر کریمی در اروپا بازی میکرد بایرن توانایی مالی برای خرید اونو نداشت

به قول بلاژویچ کریمی اگر ایرانی نبود در بارسا یا رئال توپ میزد

به قول کپکه کریمی میتونست صاحب توپ طلای اروپا وجهان بشه
در مورد قابلیت های فنی کریمی همین بس که علی دایی که رابطش با کریمی کارد و پنیر هست اونو بهترین بازیکن تاریخ ایران میدونه
کریمی نه تنها در ایران الگوی بسیاری از بازیکنان هست در اسیا نیز الگو امثال سونشوکه ناکامورا نیز هست

کریمی مشکلش این بود که متولد ایران بود و گرنه با همین سطح انگیزه حداقل برای یک بار هم که شده صاحب توپ طلای اروپا میشد، حضور کریمی در کنار رونالدینیو وزیدان به عنوان ناامزد سلطان دریبل جهان و بازیهای فوقالعادش در برابر رم ایتالیا تیم ملی المان میلان ایتالیا و.... تمام این مطالب رو اثبات میکنه + مقایسه ای از کریمی ومارادونا که تو امضا بنده هست ومیتونید ببنید

Prince.L.M
03-04-2012, 19:45
بهترین بازیکن از نظر من
1-مسیlove::2-آفلایlove::love::3-ژاویlove::
مسی چون واقعا ثابت کرده بهترینه جهانه
آفلای چون میشه بهترین بازیکن فقط زمان میخواد
ژاویم که حرف نداره

pedro_17
03-25-2012, 19:29
ویا._.مسی._.ژاوی
چون دوست دارم

ENRIQUE IGLESIAS
03-25-2012, 20:21
خدای مستطیل سبز زلاتان ابراهیموویچ...نیازی به توضیح هم نداره..او انسان نیست او افسانه است..

toresss
03-25-2012, 22:13
عشق فقط کریمی .ایمن زایید.دروگبااا

alexdelpiero_10
03-25-2012, 22:19
دلپیرو

بخاطر تعصبش بخاطر وفاداریش به تیم به خاطر گذشتی که نسبت به تیم داره

atisasjotid
03-13-2024, 00:43
You can obtain prednisone without a prescription ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) easily through our reliable webstore. Combat eye ailments, specifically glaucoma, with prednisone 20 mg ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) , accessible for acquisition online. I discovered that the [Only Registered And Activated Users Can See Links] is not just reliable, but offers a plethora of alternatives for those seeking to manage their condition.

42d3e78f26a4b20d412==